Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Napitak Nije Svejedno Mangonada 1,5 l

Voćni Napitak Nije Svejedno Mangonada 1,5 l
Najskuplje je 174,99 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
114,99 din149,99 din76,66 din/l
-
Leon48 radnji u 32 mesta117,99 din78,66 din/l+3,00 din
-
118,00 din139,99 din78,67 din/l+3,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta119,99 din79,99 din/l+5,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula124,99 din83,33 din/l+10,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta129,00 din86,00 din/l+14,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik129,99 din86,66 din/l+15,00 din
-
Aleksandrović15 prodavnica: 134,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac, Štubik134,99 din89,99 din/l+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49134,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6134,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb134,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38134,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7134,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26134,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43134,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15134,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb134,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68134,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36134,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6134,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99134,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296134,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb134,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu144,00 din96,00 din/l+29,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta149,00 din99,33 din/l+34,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta149,90 din99,93 din/l+34,91 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta149,99 din99,99 din/l+35,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta153,00 din102,00 din/l+38,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta154,97 din103,31 din/l+39,98 din
-
MercatorRadnje: Beograd154,99 din103,33 din/l+40,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta154,99 din103,33 din/l+40,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta154,99 din103,33 din/l+40,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 152,99 – 164,99 din158,99 din105,99 din/l+44,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta159,90 din106,60 din/l+44,91 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta159,99 din106,66 din/l+45,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta160,85 din107,23 din/l+45,86 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd166,00 din110,67 din/l+51,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta168,00 din112,00 din/l+53,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta169,00 din112,67 din/l+54,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta174,99 din116,66 din/l+60,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 117,99 | 153,00 |
| 28.09.2026. | 117,99 | 154,97 |
| 01.09.2026. | 117,99 | 149,99 |
Promene cene
- Prima 02.10. 169,00 → 144,00 din -15%
- Mercator 28.09. 149,99 → 154,99 din +3%
- Roda 28.09. 149,99 → 154,99 din +3%
- Trlić 23.09. 165,99 → 174,99 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MANGONADA 1.5L NECTAR NIJE SVEJEDNOAleksandrović
- SOK MANGONADA NIJE SVEJEDNO 1.5L PET NECTARAman
- SOK NIJE SVEJEDNO MANGONADA 1.5L PETBB Trade
- SOK NIJE SVEJEDNO MANGONADA 1.5LCash & Carry Plus
- NECTAR NIJE SVEJEDNO MANGONADA PET 1,5LEuro Ša M
- NECTAR MANGONADA 1.5L PETEuroprom
- SOK NECTAR MANGONADA NIJE SVEJEDNO 15LFortuna Market
- SOK MANGONADA PET 1.5L NECTARIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−22 % po lVoćni Napitak Nije Svejedno Pomorandža 1,5 l PET
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- VP Dima%109,90
- ZAM%119,90
+26 prodavnica59,99 din/l
−22 % po lVoćni Napitak Nectar Nije Svejedno Limunada 1,5 l
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Podunavlje%114,99
- Čutura%119,99
+30 prodavnica59,99 din/l- −35 % po l
Voćni Napitak Frutecco Jabuka 1 l
- VP Dima49,90
- Čutura49,99
- Cash & Carry Plus51,00
+5 prodavnica49,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−38%Voćni Sok Life Jabuka 100% 1 l Brik
- Univerexport%124,00
- Super Vero%149,99
- Aman%169,99
+36 prodavnica124,00 din/l



