Cene → Prerađeno voće i povrće → KISELIŠI 1/1 FEFERON 340G
KISELIŠI 1/1 FEFERON 340G
Pakovanje 340 g 1 prodavnica Barkod 8611011613015
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex, na akciji do 30.09.
499,97 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,99 din174,99 din499,97 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%KISELIŠI AJVAR BAKINA TAJNA BLAGI 550G
- Idea%699,99
- Mercator%699,99
- Roda%699,99
+7 prodavnica1.272,71 din/kg
−15%KISELIŠI YUTON GRAŠAK 400G
- Cash & Carry Plus79,99
- Fortuna Market79,99
- Gomex%84,99
+5 prodavnica199,98 din/kg
KISELIŠI MASLINA KFJ ZELENA SA PAPRIKOM 314ML
- Medius173,99
- Senta Promet179,90
- Gomex194,99
+2 prodavnice579,97 din/kg
−14%KISELIŠI KRASTAVCI DIJAMANT 6-9CM 670G
- Prima168,50
- Euro Ša M173,00
- Gomex%249,99
+1 prodavnica251,49 din/kgKISELIŠI GLOBUS SOJA VAKUM 150G
- Aleksandrović94,99
- Prima138,00
- Gomex149,91
633,27 din/kg
KISELIŠI SOLER MASLIA SA PAPRIKOM 170G
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex118,74
- Medius118,99
470,53 din/kg
−8%KISELIŠI YUTON PASULJ BELI SALATNI 400G
- Gomex%109,99
- Senta Promet119,90
- Prima139,50
274,98 din/kg- −4%
KISELIŠI AJVAR VIPRO CHUNKY DOMAĆI CEPKANI 580ML
- Gomex%429,99
- Šumadija Market539,00
741,36 din/l










