Cene → Prerađeno voće i povrće → KISELIŠI MASLINA KFJ ZELENA SA PAPRIKOM 314ML

KISELIŠI MASLINA KFJ ZELENA SA PAPRIKOM 314ML
Pakovanje 300 g 5 prodavnica Barkod 8594012796010
173,99 din
najjeftinije u prodavnici Medius
579,97 din/kg
Najskuplje je 249,97 din, +44% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
173,99 din579,97 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta179,90 din599,67 din/kg+5,91 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta194,99 din649,97 din/kg+21,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu199,50 din665,00 din/kg+25,51 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta249,97 din833,23 din/kg+75,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 173,99 | 188,35 |
| 01.09.2026. | 173,99 | 188,35 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MASLINE FRANC JOZEF ZEL. PUNJENE LJUTOM PAP. 300GAroma
- MASLINE ZELENE SA PAPRIKOM FRANZ JOZEF 300GBB Trade
- KISELIŠI MASLINA KFJ ZELENA SA PAPRIKOM 314MLGomex
- FRANZ JOZEF MASLINA ZELENA PUNJENA PAPRIKOM 314GRMedius
- MASLINE ZELENE PUNJENE LJUTOM PAP.314GRPrima
- MASLINA ZELENA 300G SA LJUTOM PAPRIKOMSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%KISELIŠI AJVAR BAKINA TAJNA BLAGI 550G
- Idea%699,99
- Mercator%699,99
- Roda%699,99
+7 prodavnica1.272,71 din/kg
−15%KISELIŠI YUTON GRAŠAK 400G
- Cash & Carry Plus79,99
- Fortuna Market79,99
- Gomex%84,99
+5 prodavnica199,98 din/kg
−14%KISELIŠI KRASTAVCI DIJAMANT 6-9CM 670G
- Prima168,50
- Euro Ša M173,00
- Gomex%249,99
+1 prodavnica251,49 din/kgKISELIŠI GLOBUS SOJA VAKUM 150G
- Aleksandrović94,99
- Prima138,00
- Gomex149,91
633,27 din/kg
KISELIŠI SOLER MASLIA SA PAPRIKOM 170G
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex118,74
- Medius118,99
470,53 din/kg
−8%KISELIŠI YUTON PASULJ BELI SALATNI 400G
- Gomex%109,99
- Senta Promet119,90
- Prima139,50
274,98 din/kg- −4%
KISELIŠI AJVAR VIPRO CHUNKY DOMAĆI CEPKANI 580ML
- Gomex%429,99
- Šumadija Market539,00
741,36 din/l
−11%KISELIŠI LJUTENICA VIPRO 580ML
- Gomex%399,99
- Šumadija Market419,00
689,64 din/l







