Cene → Prerađeno voće i povrće → DŽEM DOMAĆI 1/1 JAGODA 630G
DŽEM DOMAĆI 1/1 JAGODA 630G
Pakovanje 630 g 1 prodavnica Barkod 8611011611462
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex, na akciji do 29.09.
555,54 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din399,99 din555,54 din/kg
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −51 % po kg
DZEM JAGODA 700G NNC
- Cash & Carry Plus189,99
- Čutura199,99
- Aleksandrović209,99
+1 prodavnica271,41 din/kg
−36 % po kgDŽEM JAGODA 680G K PLUS
- Idea%239,99
- Mercator%239,99
- Roda%239,99
352,93 din/kg
−17 % po kgDZEM JAGODA 680g HISSAR
- Cash & Carry Plus314,99
- Fortuna Market329,99
- Aleksandrović349,99
+11 prodavnica463,22 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+28 prodavnica499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+26 prodavnica499,98 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
- Super Vero%189,99
- Aleksandrović209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+22 prodavnice513,49 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea229,41
+21 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
+17 prodavnica463,22 din/kg
−25%DŽEM JAGODA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+16 prodavnica499,98 din/kg













