Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MLEKO UHT KRAVICA UHT D3 3.2% TB 0.25L
MLEKO UHT KRAVICA UHT D3 3.2% TB 0.25L
Pakovanje 200 ml Mlečna mast 3,2% 1 prodavnica Barkod 8601500130000
71,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex
359,95 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
71,99 din359,95 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 38,00 | 44,99 |
| 01.09.2026. | 38,00 | 44,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO STERILIZOVANO D3 MO JA KRAVICA 3.2% 200MLAroma
- MLEKO UHT KRAVICA UHT D3 3.2% TB 0.25LGomex
- MLEKO D3 3.2% 0.2L TB IMLPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 250ML
- Profi58,99
- Cash & Carry Plus62,99
- Leon63,99
+37 prodavnica235,96 din/l
−38%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1L TB
- Aman%94,99
- Medius%99,90
- VP Dima99,90
+34 prodavnice94,99 din/l
−29%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 1L
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Aman%169,99
- Univerexport%169,99
+32 prodavnice149,99 din/l
−23%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA XXL 1,75L PET
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus182,99
- Univerexport%184,99
+33 prodavnice99,94 din/l
−25%MLEKO ČOKOLADNO DUKAT 1L
- VUM%149,00
- Fortuna Market%149,99
- Transkom 94159,90
+33 prodavnice149,00 din/l
−27%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Podunavlje%129,99
+28 prodavnica123,96 din/l
−50%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 1.5%MM 1L TB
- Metro%79,00
- Aleksandrović79,99
- Šumadija Market79,99
+33 prodavnice79,00 din/l
−10%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 300ML
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+32 prodavnice249,67 din/l















