Cene → Sveža i prerađena riba → Tunjevina Salata KFJ Quinoa 160 g

Tunjevina Salata KFJ Quinoa 160 g
Pakovanje 160 g 6 prodavnica Barkod 8595241526140
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
1.562,44 din/kg
Najskuplje je 446,99 din, +79% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,99 din1.562,44 din/kg
-
VUM76 radnji u 40 mesta253,00 din1.581,25 din/kg+3,01 din
-
274,99 din393,90 din1.718,69 din/kg+25,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu299,50 din1.871,88 din/kg+49,51 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta299,99 din1.874,94 din/kg+50,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad446,99 din2.793,69 din/kg+197,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 249,99 | 299,75 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 299,75 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TUNA SALATA QUINOA FRANZ JOSEF 160GAman
- TUNA SALATA KFJ QUINOQ 160 GAroma, City
- TUNJEVINA SALATA KFJ QUINOA 160GGomex
- TUNA SALATA QUINOA 160G FRANZ JOSEFPrima
- TUNA SALATA 160GR QUINOA KFJSuper Vero
- FJK TUNA SALATA QUINOA 160GVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−62 % po kgIl Capitano Tunjevina Salata Exotic 170 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Mere124,90
- Šumadija Market155,00
+8 prodavnica588,18 din/kg
−62 % po kgTunjevina salata Mexico 0170 Il Capitano
- Cash & Carry Plus99,99
- Mere130,90
- Trnava Promet137,00
+15 prodavnica588,18 din/kg
−36 % po kgTunjevina Salata sa Kukuruzom Il Capitano 160 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Šumadija Market172,00
- Super Vero209,99
+1 prodavnica999,94 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%Tunjevina komadi u suncokretovom ulju RIO MARE 0160
- Cash & Carry Plus239,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Tekijanka249,99
+24 prodavnice1.499,94 din/kg
−32%Tunjevina Rio Mare Komadi u Sopstvenom Soku 160 g
- Cash & Carry Plus239,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Europrom259,90
+16 prodavnica1.499,94 din/kg
−25%Tunjevina salata Mexico 0170 Il Capitano
- Cash & Carry Plus99,99
- Mere130,90
- Trnava Promet137,00
+15 prodavnica588,18 din/kg
−49%Tunjevina komadi LA PERLA 0170 povrce
- Idea · Mercator · Roda%140,00
- Trnava Promet164,00
- Cash & Carry Plus169,99
+10 prodavnica823,53 din/kg
−9%Tunjevina Sole Di Mare 160 g Komadici
- Trnava Promet%96,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda105,45
+7 prodavnica600,00 din/kg
Tunjevina filet sa crnim biberom i limunom u ulju 0160 Il Capitano
- Cash & Carry Plus299,99
- Aman349,99
- Trnava Promet379,00
+6 prodavnica1.874,94 din/kg
−13%Tunjevina u Maslinovom Ulju Mareblu 3x60 g
- Cash & Carry Plus449,99
- Aman499,99
- Aroma548,20
+6 prodavnica2.499,94 din/kg
Tunjevina u Ulju Komadici Gold Prima 170 g
- Metro100,00
- Trnava Promet100,00
- Luki109,90
+5 prodavnica588,24 din/kg








