Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Ricola Malina bez Šećera 40 g

Bombone Ricola Malina bez Šećera 40 g
Pakovanje 40 g 3 prodavnice Barkod 7610700022498
171,00 din
najjeftinije u prodavnici Gomex
4.275,00 din/kg
Najskuplje je 189,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
171,00 din4.275,00 din/kg
-
Aroma92 radnje u 8 mesta179,99 din4.499,75 din/kg+8,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta189,99 din4.749,75 din/kg+18,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 171,00 | 179,99 |
| 01.09.2026. | 171,00 | 179,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE RICOLA MALINA BEZ SECERA 40GAroma, City
- BOMBON BEZ ŠECERA RICOLA MALINA 40GGomex
- RICOLA BOMBONE MALINA 40GLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−44 % po kgBombone bez Šećera Alpin Fresh Ricola 40 g
- Idea · Mercator · Roda%95,00
- Gomex171,00
- Maxi Online171,99
+3 prodavnice2.375,00 din/kg
−42 % po kgBombone Pez Dextrose Rolls Malina 39 g Pez
- Šumadija Market96,00
- BB Trade96,97
- Euro Ša M98,00
+4 prodavnice2.461,54 din/kg
−34 % po kgBombone bez Šećera Eucalyptus 32 g
- Aman89,99
- Prima101,00
- Univerexport116,99
+2 prodavnice2.812,19 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+29 prodavnica1.815,79 din/kg















