Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Next Limunada Zero Limun i Bobičasto Voće PET 0,4 l

Sok Next Limunada Zero Limun i Bobičasto Voće PET 0,4 l
Pakovanje 400 ml 1 prodavnica Barkod 5449000337238
74,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex, na akciji do 04.10.
187,48 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
74,99 din89,99 din187,48 din/l
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−20 % po lNext Lemonade Limun i Bobičasto Voće Zero 0,4 l
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Transkom 9479,90
- Trnava Promet80,00
+10 prodavnica150,00 din/l
−36 % po lNext Joy Mango i Marakuja Zero 0,5 l
- Aleksandrović59,99
- Transkom 9479,90
- VUM86,00
+12 prodavnica119,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Remix Kruška 1,5 l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+26 prodavnica196,94 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VUM%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%Sok 7Up 1,5 l
- Transkom 94109,90
- Morava%109,99
- Cash & Carry Plus124,99
+24 prodavnice73,27 din/l












