Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok 7Up 1,5 l

Sok 7Up 1,5 l
Pakovanje 1,5 l 27 prodavnica Barkod 8600037999050
109,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
73,27 din/l
Najskuplje je 155,00 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,90 din73,27 din/l
-
109,99 din138,00 din73,33 din/l+0,09 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula124,99 din83,33 din/l+15,09 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta129,00 din86,00 din/l+19,10 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta129,90 din86,60 din/l+20,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta129,90 din86,60 din/l+20,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu129,99 din86,66 din/l+20,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd132,00 din88,00 din/l+22,10 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta134,00 din89,33 din/l+24,10 din
-
139,99 din93,33 din/l+30,09 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun139,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača139,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac139,99 din
- Kragujevac · Metro139,99 din
- Niš · Metro139,99 din
- Novi Sad · Metro139,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta139,99 din93,33 din/l+30,09 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta144,97 din96,65 din/l+35,07 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta144,99 din96,66 din/l+35,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta144,99 din96,66 din/l+35,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta144,99 din96,66 din/l+35,09 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta144,99 din96,66 din/l+35,09 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta149,90 din99,93 din/l+40,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din99,99 din/l+40,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta155,00 din103,33 din/l+45,10 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Roda · Mercator · Univerexport · Aman · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 120,00 | 139,99 |
| 01.10.2026. | 120,00 | 139,99 |
| 30.09.2026. | 99,90 | 139,99 |
| 29.09.2026. | 99,90 | 134,99 |
| 28.09.2026. | 99,90 | 134,00 |
| 01.09.2026. | 99,90 | 129,99 |
Promene cene
- Šumadija Market 01.10. 99,90 → 132,00 din +32%
- Metro 01.10. 128,11 → 139,99 din +9%
- Transkom 94 01.10. 120,00 → 109,90 din -8%
- Podunavlje 30.09. 134,99 → 149,99 din +11%
- Tekijanka 30.09. 132,81 → 139,99 din +5%
- Super Vero 29.09. 129,99 → 139,99 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- 7 UP1.5L PET KNJAZ MILOSAman
- GAZIRANI SOK 7UP PET 1,5LAroma, City
- SOK 7UP 1.5L PETBB Trade
- SOK 7UP 1.5LCash & Carry Plus, Tekijanka
- SOK 7UP PET 1.5LČutura
- 7UP 1,5L PETEuro Ša M
- SEVEN UP 1.5l A&PEuroprom
- SOK 7 UP 1,5LIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Remix Kruška 1,5 l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+26 prodavnica196,94 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VUM%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%Sok Mirinda Pomorandža 1,5 l
- Transkom 94109,90
- Morava%109,99
- Leon125,99
+24 prodavnice73,27 din/l




