Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED QUATTRO BANANA SPLIT FRIKOM 900ML

SLADOLED QUATTRO BANANA SPLIT FRIKOM 900ML
Pakovanje 900 ml 24 prodavnice Barkod 8606017431619
414,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
461,10 din/l
Najskuplje je 450,37 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
414,99 din461,10 din/l
-
Gomex157 radnji u 102 mesta420,94 din467,71 din/l+5,95 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta429,00 din476,67 din/l+14,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd434,99 din483,32 din/l+20,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta434,99 din483,32 din/l+20,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta439,99 din488,88 din/l+25,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
Aleksandrović19 prodavnica: 449,00 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik449,00 din498,89 din/l+34,01 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33449,00 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49449,00 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6449,00 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5449,00 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb449,00 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38449,00 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7449,00 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10449,00 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15449,00 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb449,00 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2449,00 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb449,00 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68449,00 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36449,00 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25449,00 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6449,00 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99449,00 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296449,00 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb449,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta449,00 din498,89 din/l+34,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta449,99 din499,99 din/l+35,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta449,99 din499,99 din/l+35,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta449,99 din499,99 din/l+35,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta449,99 din499,99 din/l+35,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta450,00 din500,00 din/l+35,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta450,37 din500,41 din/l+35,38 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 414,99 | 449,00 |
| 01.09.2026. | 414,99 | 449,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- QUATTRO BANANA SPLIT IIAleksandrović, Luki
- SLADOLED QUATTRO BANANA SPLIT 510ML FRIKOM DOOAman
- SL QUATTRO BANANA SPLIT II 1/4BB Trade
- SLADOLED QUATTRO BANANA SPLIT 900ml FRIKOMCash & Carry Plus
- SLADOLED QUATRO BANANA SPLIT II 900G FRIKOMČutura
- QUATTRO BANANA SPLITEuro Ša M
- SLAD.QUATTRO BANAN.SPL.II 900MLEuroprom
- SLADOLED FRIKOM QUATTRO BANANA SPLIT 900MLGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−28 % po lSLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l
−28 % po lSLADOLED QUATTRO KAPRI FRIKOM 1500ML
- VUM%497,99
- Podunavlje%498,99
- ZAM%499,00
+24 prodavnice331,99 din/l
−28 % po lSLADOLED QUATTRO CLASSIC FRIKOM 900ML
- Šumadija Market299,90
- Super Vero%383,99
- Soulfood%399,99
+31 prodavnica333,22 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l





