Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED QUATTRO NAJLEPŠE ŽELJE FRIKOM 1500ML

SLADOLED QUATTRO NAJLEPŠE ŽELJE FRIKOM 1500ML
Pakovanje 1,5 l 33 prodavnice Barkod 8606029612181
499,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
333,33 din/l
Najskuplje je 708,00 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din333,33 din/l
-
519,99 din699,99 din346,66 din/l+20,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad649,99 din433,33 din/l+150,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta654,99 din436,66 din/l+155,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta659,00 din439,33 din/l+159,01 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta659,99 din439,99 din/l+160,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd659,99 din439,99 din/l+160,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta664,99 din443,33 din/l+165,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta679,99 din453,33 din/l+180,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta685,99 din457,33 din/l+186,00 din
-
685,99 din457,33 din/l+186,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta685,99 din457,33 din/l+186,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta699,00 din466,00 din/l+199,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta699,97 din466,65 din/l+199,98 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta699,99 din466,66 din/l+200,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta699,99 din466,66 din/l+200,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta699,99 din466,66 din/l+200,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta700,26 din466,84 din/l+200,27 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova706,99 din471,33 din/l+207,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd708,00 din472,00 din/l+208,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 499,99 | 699,00 |
| 01.09.2026. | 499,99 | 699,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOLED QUATTRO NAJLEPSE ZELJE 1500MLAman, Aroma, City
- SL QUATTRO NAJLEPSE ZELJE 1/4 1500ML*BB Trade
- SLADOLED QUATTRO NAJLEPSE ZELJE 1500GČutura
- SLAD.QUATTRO N.ZELJE 1500MLEuroprom
- SLADOLED FRIKOM QUATTRO 1500ML NAJLEPŠE ŽELJEFortuna Market
- SLADOLED QUATTRO NAJL ŽELJE 1500MLIdea, Mercator, Roda
- QUATTRO NAJLEPSE ZELJE 1500ml FRIKOMLuki
- Sladoled Quattro Najlepse zelje 1500mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)74,99
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)184,99
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l



