Cene → Alkoholna pića → Simex Vodka 05 0,7 l

Simex Vodka 05 0,7 l
Pakovanje 700 ml 3 prodavnice Barkod 8606101455514
459,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
657,13 din/l
Najskuplje je 615,90 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
459,99 din657,13 din/l
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd549,00 din784,29 din/l+89,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta615,90 din879,86 din/l+155,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 459,99 | 549,00 |
| 01.09.2026. | 459,99 | 549,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- O5 VODKA 40% 0700MLEuro Ša M
- O5 VODKA 40% 0.7L SIMEXPrima
- VODKA 05 0.7 SIMEXSenta Promet
- Vodka 700 mlŠumadija Market
- SIMEX VODKA 05 0.7LSunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%Simex Rakija Lozovača 45 % 0,1 l
- Trlić84,90
- Aleksandrović99,99
- Šumadija Market100,00
+20 prodavnica849,00 din/l
−16%Simex Vodka Balkan 40% PET 0,5 l
- Sunce (Qvattro)339,90
- Šumadija Market345,00
- Aleksandrović399,99
+9 prodavnica679,80 din/l
−4%Simex Lozovača 45% PET 0,5 l
- Šumadija Market339,00
- Transkom 94375,00
- Trlić389,00
+6 prodavnica678,00 din/lSimex Brendi 0,1 l 40%
- Sunce (Qvattro)79,99
- Cash & Carry Plus94,99
- Aleksandrović99,99
+2 prodavnice799,90 din/l- −6%
Simex Napoleon 1 l
- Trlić480,00
- Aleksandrović699,99
- Cash & Carry Plus699,99
+1 prodavnica480,00 din/l
−7%Simex Šljivovica 0,5 l Brko 45% PET
- Sunce (Qvattro)269,99
- Transkom 94375,00
- Senta Promet%429,99
539,98 din/lSimex Šljivovica 40% 1 l PET
- Šumadija Market525,00
- Sunce (Qvattro)699,99
- Gomex759,99
525,00 din/lSimex Domaći Brendi 1 l 40%
- Sunce (Qvattro)554,90
- Šumadija Market593,00
554,90 din/l




