Cene → Alkoholna pića → Simex Brendi 0,1 l 40%
Simex Brendi 0,1 l 40%
Pakovanje 100 ml 5 prodavnica Barkod 0000086003636
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
799,90 din/l
Najskuplje je 130,99 din, +64% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din799,90 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula94,99 din949,90 din/l+15,00 din
-
Aleksandrović15 prodavnica: 99,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Kladovo, Štubik99,99 din999,90 din/l+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/599,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3899,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 799,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4399,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1599,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29699,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb99,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta119,90 din1.199,00 din/l+39,91 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta130,99 din1.309,90 din/l+51,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 79,99 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BRENDI 0,1 SIMEXAleksandrović
- J.A.P. BRAND 40% 0.1L SIMEXCash & Carry Plus
- Brendi domaci 40% 0.1,Masimo TradeMega Maxi
- BRANDY DOMACI 0.1 SIMEXSenta Promet
- SIMEX BRENDI 0.1L 40%Sunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%Simex Rakija Lozovača 45 % 0,1 l
- Trlić84,90
- Aleksandrović99,99
- Šumadija Market100,00
+20 prodavnica849,00 din/l
−16%Simex Vodka Balkan 40% PET 0,5 l
- Sunce (Qvattro)339,90
- Šumadija Market345,00
- Aleksandrović399,99
+9 prodavnica679,80 din/l
−4%Simex Lozovača 45% PET 0,5 l
- Šumadija Market339,00
- Transkom 94375,00
- Trlić389,00
+6 prodavnica678,00 din/l- −6%
Simex Napoleon 1 l
- Trlić480,00
- Aleksandrović699,99
- Cash & Carry Plus699,99
+1 prodavnica480,00 din/l
−7%Simex Šljivovica 0,5 l Brko 45% PET
- Sunce (Qvattro)269,99
- Transkom 94375,00
- Senta Promet%429,99
539,98 din/lSimex Šljivovica 40% 1 l PET
- Šumadija Market525,00
- Sunce (Qvattro)699,99
- Gomex759,99
525,00 din/l
Simex Vodka 05 0,7 l
- Sunce (Qvattro)459,99
- Šumadija Market549,00
- Senta Promet615,90
657,13 din/lSimex Domaći Brendi 1 l 40%
- Sunce (Qvattro)554,90
- Šumadija Market593,00
554,90 din/l



