Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → DUKAT COKO MLEKO BELA COKOLADA 1L
DUKAT COKO MLEKO BELA COKOLADA 1L
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 8606002115593
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
149,99 din/l
Najskuplje je 179,99 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din149,99 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15139,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb149,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta179,99 din179,99 din/l+30,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 149,99 | 184,65 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 184,65 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO COKOL.1KG BELO DUKATAleksandrović
- DUKAT ČOKOLADNO MLEKO BELA ČOKOLADA 1LAroma
- MLEKO COK.1L BELA COK.DUKPrima
- DUKAT COKO MLEKO BELA COKOLADA 1LSunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

DUKAT DOLCE SUTLIJAS MIX 150 GR
- Cash & Carry Plus89,99
- Čutura89,99
- Aleksandrović99,99
+13 prodavnica599,93 din/kg
DUKAT DOLCE GRIZ MIX 150 G
- Podunavlje99,55
- Aleksandrović99,99
- RIČ99,99
+10 prodavnica663,67 din/kg
DUKAT COKOLADNO MLEKO 0.2L
- Cash & Carry Plus52,99
- ZAM59,90
- Morava61,00
+7 prodavnica264,95 din/l
Dukat jogurt 3.2% 1l #6 *30300*
- RIČ149,99
- Aleksandrović169,99
- Mikromarket181,24
+3 prodavnice149,99 din/kg
DUKAT JOGURT 2kg 3.2%mm
- Gomex227,04
- BB Trade319,97
- Europrom329,90
+2 prodavnice113,52 din/kg









