Cene → Lična higijena i kozmetika → NIVEA 150ml PROTECT & CARE
NIVEA 150ml PROTECT & CARE
Pakovanje 150 ml 1 prodavnica Barkod 5900017048833
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro), na akciji do 30.10.
1.733,27 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
259,99 din299,99 din1.733,27 din/l
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−54 % po lTECNI SAPUN DOVE 250ml CARE&PROTECT
- Sunce (Qvattro)199,99
- Senta Promet212,51
- Trlić249,99
799,96 din/l
−49 % po lGel za tusiranje NIVEA 0250 M Protect&care
- Sunce (Qvattro)219,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+9 prodavnica879,96 din/l
−48 % po lNIVEA MEN GEL ZA TUSIRANJ PROTECT&CARE 250ML
- Cash & Carry Plus224,99
- Europrom239,90
- Morava297,71
+2 prodavnice899,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Nivea deo fresh natura women 150ml
- Sunce (Qvattro)%259,99
- Metalac Market299,00
- Prima299,50
+25 prodavnica1.733,27 din/l
−28%NIVEA deo invisible power 150ml men
- Sunce (Qvattro)249,99
- Aman%279,99
- Metalac Market299,00
+23 prodavnice1.666,60 din/l
−10%NIVEA KUPKA ACTIVE CLEAN 250ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Fortuna Market229,99
- Euro Ša M273,00
+21 prodavnica847,96 din/l
NIVEA PENA ZA BRIJANJE 200ml PROTECT&CARE
- Trnava Promet303,00
- ZAM349,90
- Sunce (Qvattro)349,99
+18 prodavnica1.515,00 din/l
−47%NIVEA SET DELICATE CARE BOX (SG ROSE&ALMOND 250ML+ DEO 150ML B&W CLEAR)
- Idea · Mercator · Roda%650,00
- VUM744,99
- Podunavlje799,99
+11 prodavnica4.333,33 din/l
−30%NIVEA ROLLON 50ml PEARL&BEAUTY
- Euro Ša M229,00
- Trlić349,00
- Sunce (Qvattro)349,99
+13 prodavnica4.580,00 din/l
−54%NIVEA ROLLON 50ml. PROTECT
- Sunce (Qvattro)246,99
- BB Trade284,97
- Aleksandrović299,99
+13 prodavnica4.939,80 din/l
−7%NIVEA KREMA 30ml
- Sunce (Qvattro)109,99
- Medius%139,90
- Euro Ša M140,00
+13 prodavnica3.666,33 din/l

















