Cene → Lična higijena i kozmetika → TECNI SAPUN DOVE 250ml CARE&PROTECT

TECNI SAPUN DOVE 250ml CARE&PROTECT
Pakovanje 250 ml 3 prodavnice Barkod 8720181195051
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
799,96 din/l
Najskuplje je 249,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,99 din799,96 din/l
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta212,51 din850,04 din/l+12,52 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta249,99 din999,96 din/l+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 199,99 | 212,51 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 212,51 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TEC.SAP.DOVE 250ML CARE&PROTECTSenta Promet
- DOVE TECNI SAPUN CARE&PROTECT 250mlSunce (Qvattro)
- TECNI SAPUN DOVE 250ml CARE&PROTECTTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−37 % po lFAIRY TECNI SAPUN LAVANDA 400ML T
- Trlić%199,99
- Aman%229,99
- Senta Promet249,99
+1 prodavnica499,98 din/l
−37 % po lFAIRY TECNI SAPUN LJILJAN 400ML T
- Trlić%199,99
- Aman%229,99
- Senta Promet249,99
+1 prodavnica499,98 din/l
−37 % po lFAIRY TECNI SAPUN MANDARINA 400ML T
- Trlić%199,99
- Aman%229,99
- Cash & Carry Plus269,99
499,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%TECNI SAPUN SENSITIVE 1L FRESH
- Sunce (Qvattro)159,99
- Trnava Promet%175,00
- Cash & Carry Plus179,99
+9 prodavnica159,99 din/l
−30%TEČNI SAPUN 500ML MASLINA&ALOE VERA FRESH
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Trlić%139,99
- Cash & Carry Plus155,99
+7 prodavnica259,98 din/l
Tecni sapun LMX 1/1 Exotic dreams
- Cash & Carry Plus159,99
- Tekijanka168,91
- Trnava Promet170,00
+9 prodavnica159,99 din/l
−20%TECNI SAPUN DOVE FRESH TOUCH 500ML DOPUNA
- Trnava Promet226,00
- Aleksandrović229,99
- Morava233,00
+8 prodavnica452,00 din/l
Tecni sapun LMX 1/1 Violet dreams
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet170,00
- Šumadija Market188,00
+8 prodavnica159,99 din/l
−11%Tecni sapun DERMOMED 1/1 Argan
- Trnava Promet%215,00
- BB Trade279,97
- Euro Ša M284,00
+4 prodavnice215,00 din/l
Tecni sapun DOVE 0500 Silk refil 2
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus205,50
- Euro Ša M238,00
+4 prodavnice219,98 din/lTecni sapun Top Med i mleko 1l
- Leon78,99
- Mega Maxi · Profi94,99
- Aleksandrović109,99
+1 prodavnica78,99 din/l











