Cene → Sveže i prerađeno meso → NEOPLANTA FRUSTUK KOBASICA FP
NEOPLANTA FRUSTUK KOBASICA FP
1 prodavnica Barkod 0000002831441
1.499,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro), na akciji do 04.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Sunce (Qvattro) najjeftinije akcija do 04.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana61 radnja u 12 mesta1.499,99 din1.899,99 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−15%NEOPLANTA JETRENI NAMAZ 125GR
- Tekijanka67,78
- Cash & Carry Plus68,10
- Euro Ša M75,00
+19 prodavnica542,24 din/kg
NEOPLANTA DELIKATES PILECE GRUDI SA PAPRIKOM 330G-350G
- BB Trade383,97
- Cash & Carry Plus449,99
- Podunavlje449,99
+16 prodavnica1.163,55 din/kg
NEOPLANTA DELIKATES PILECE GRUDI MINI 350g
- Euro Ša M370,00
- BB Trade424,41
- Idea424,41
+9 prodavnica1.057,14 din/kg
NEOPLANTA PILECI NAMAZ 125G
- Cash & Carry Plus69,99
- Transkom 9469,99
- Euro Ša M70,00
+5 prodavnica559,92 din/kg
NEOPLANTA MESNI NAREZAK PIKANT 150G
- Morava113,00
- VUM119,99
- Europrom149,90
+4 prodavnice753,33 din/kgNEOPLANTA NAMAZ SA SUNKOM 125G
- Cash & Carry Plus69,99
- Transkom 9469,99
- Euro Ša M75,00
+4 prodavnice559,92 din/kg- −16%
NEOPLANTA DELIKATES FRUSTUK KOBASICA 100G
- VUM%199,00
- Transkom 94199,99
- Soulfood%209,99
+2 prodavnice1.990,00 din/kg NEOPLANTA MESNI NAREZAK 150g
- Euro Ša M105,00
- Leon109,99
- Luki139,90
+2 prodavnice700,00 din/kg












