Cene → Sveže i prerađeno meso → Alpska kobasica Neoplanta
Alpska kobasica Neoplanta
2 prodavnice Barkod 0000002823132
949,90 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
949,90 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta949,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 949,90 | 949,90 |
| 01.09.2026. | 949,90 | 949,90 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −24%
Alpska kobasica *Neoplanta*
- Podunavlje%659,99
- Cash & Carry Plus699,99
- Luki789,00
+5 prodavnica ALPSKA KOBASICA 300G GOMBIT
- VUM199,99
- Euro Ša M203,00
- Aman209,99
+4 prodavnice666,63 din/kg
−16%Alpska kobasica RFS *Zlatiborac* KATALOG
- Cash & Carry Plus629,99
- RIČ%669,99
- VP Dima%679,90
+4 prodavniceAlpska mini kobasica 0300 Trlic
- Prima122,00
- Trlić169,90
- Trnava Promet174,00
+3 prodavnice406,67 din/kg
ALPSKA CARNEX
- VUM849,99
- Europrom859,90
- Super Vero929,99
+1 prodavnica
Alpska kobasica u zast.atm.Maxi 100g
- Maxi89,99
- Maxi Online89,99
- Mega Maxi89,99
+1 prodavnica899,90 din/kg
−22%Alpska kobasica slajs 100g Yuhor
- Maxi%69,99
- Maxi Online%69,99
- Mega Maxi%69,99
699,90 din/kgALPSKA NEOPLANTA MINI 350G
- Cash & Carry Plus264,99
- Gomex369,99
757,11 din/kg














