Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Sirni Namaz Vajkrem Biser 100 g

Sirni Namaz Vajkrem Biser 100 g
Pakovanje 100 g 14 prodavnica Barkod 8606004660183
89,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
899,90 din/kg
Najskuplje je 129,99 din, +44% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
89,99 din899,90 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd94,90 din949,00 din/kg+4,91 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula94,99 din949,90 din/kg+5,00 din
-
99,99 din124,99 din999,90 din/kg+10,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta109,97 din1.099,70 din/kg+19,98 din
-
116,99 din129,99 din1.169,90 din/kg+27,00 din
-
116,99 din129,99 din1.169,90 din/kg+27,00 din
-
116,99 din129,99 din1.169,90 din/kg+27,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta119,99 din1.199,90 din/kg+30,00 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta119,99 din1.199,90 din/kg+30,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad123,99 din1.239,90 din/kg+34,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta124,99 din1.249,90 din/kg+35,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,00 din1.290,00 din/kg+39,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 124,99 – 129,99 din129,99 din1.299,90 din/kg+40,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Aman · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 89,99 | 121,99 |
| 19.09.2026. | 89,99 | 121,99 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 121,99 |
Promene cene
- Šumadija Market 01.10. 112,00 → 94,90 din -15%
- BB Trade 01.10. 99,97 → 109,97 din +10%
- BB Trade 22.09. 109,97 → 99,97 din -9%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAMAZ MLECNI VAJKREM 100G ZIMAman
- VAJ KREM NATUR 100GRBB Trade
- VAJKREM BISER NATUR 100grCash & Carry Plus
- NAMAZ VAJKREM 100G BISERIdea, Mercator, Roda
- BISER VAJKREM NATUR 100GRMedius
- VAJKREM 100G NATUR BISERPrima
- VAJKREM 100G NATUR MLEKOPRODUKTSenta Promet, Sunce (Qvattro)
- Biser Vajkrem 100 gŠumadija Market, Yuhor
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−61 % po kgSireto 150 g Sirni Namaz Paradajz i Bosiljak
- Morava53,00
- VUM119,99
- Transkom 94135,00
+1 prodavnica353,33 din/kg
−16 % po kgNamaz Sirni K Plus 100 g
- Idea · Mercator · Roda75,99
759,90 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 100 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−10%Sirni Namaz Sirko Mlekara Šabac 200 g
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−18%Sirni Namaz Classic Grekos 200 g
- Medius%199,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Cash & Carry Plus209,99
+20 prodavnica999,50 din/kg
−19%Sirni Namaz Somborska President 200 g
- Leon167,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Idea · Mercator · Roda%169,99
+21 prodavnica839,95 din/kg
−13%Sirni Namaz Sirko Urnebes Mlekara Šabac 150 g
- Medius%154,90
- VUM159,99
- Euro Ša M164,00
+20 prodavnica1.032,67 din/kg
−16%Sirni Namaz Vajkrem Biser 250 g
- Cash & Carry Plus214,99
- Metro230,00
- Mikromarket239,00
+20 prodavnica859,96 din/kg
−18%Sirni Namaz Ajvar Rustico Grekos 200 g
- Medius%199,90
- Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
+18 prodavnica999,50 din/kg
−18%Sirni Namaz Začinski Mix Grekos 200 g
- Medius%199,90
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Europrom219,90
+17 prodavnica999,50 din/kg








