Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Namaz Sirni K Plus 100 g

Namaz Sirni K Plus 100 g
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 8605002344767
75,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
759,90 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
75,99 din759,90 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta75,99 din759,90 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta75,99 din759,90 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 75,99 | 75,99 |
| 25.09.2026. | 75,99 | 75,99 |
| 01.09.2026. | 74,99 | 74,99 |
Promene cene
- Mercator 25.09. 74,99 → 75,99 din +1%
- Roda 25.09. 74,99 → 75,99 din +1%
- Idea 25.09. 74,99 → 75,99 din +1%
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−9%Namaz Hummus Seme Bundeve Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Podunavlje%199,99
+25 prodavnica905,00 din/kg
−10%Namaz Hummus Natural Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%199,99
+20 prodavnica905,00 din/kg
Namaz Hummus Pikant Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- ZAM209,90
- Aleksandrović219,99
+21 prodavnica905,00 din/kg
−13%Namaz Hummus Šitake Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%199,99
- Super Vero%203,99
+13 prodavnica905,00 din/kg
−13%Namaz Hummus Karamelizovani Luk Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Super Vero%203,99
+11 prodavnica905,00 din/kg
−13%Namaz Hummus Italiano Ribella 200 g
- Trnava Promet181,00
- Senta Promet%199,99
- Metro206,39
+13 prodavnica905,00 din/kg
Namaz Veggie Leblebija Argeta 95 g
- Europrom119,90
- Prima133,00
- Podunavlje179,99
+13 prodavnica1.262,11 din/kg
Namaz Hummus od Leblebija Carnex 95 g
- Euro Ša M116,00
- RIČ139,99
- Senta Promet139,99
+11 prodavnica1.221,05 din/kg
















