Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI SOK LIFE KRUŠKA 1L BRIK

VOĆNI SOK LIFE KRUŠKA 1L BRIK
Pakovanje 1 l 17 prodavnica Barkod 8606004251572
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 25.10.
199,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 289,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
199,99 din259,99 din199,99 din/l
-
199,99 din259,99 din199,99 din/l
-
199,99 din259,99 din199,99 din/l
-
219,99 din299,99 din219,99 din/l+20,00 din
-
219,99 din251,99 din219,99 din/l+20,00 din
-
219,99 din251,99 din219,99 din/l+20,00 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 229,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik229,99 din229,99 din/l+30,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33229,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49229,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6229,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5229,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb229,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38229,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7229,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26229,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10229,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15229,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb229,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2229,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb229,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68229,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36229,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25229,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6229,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99229,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296229,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb229,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula239,99 din239,99 din/l+40,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta258,00 din258,00 din/l+58,01 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta259,99 din259,99 din/l+60,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu259,99 din259,99 din/l+60,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad259,99 din259,99 din/l+60,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta259,99 din259,99 din/l+60,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu269,00 din269,00 din/l+69,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta269,00 din269,00 din/l+69,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd279,00 din279,00 din/l+79,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta289,99 din289,99 din/l+90,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 229,99 | 259,99 |
| 20.09.2026. | 229,99 | 259,99 |
| 01.09.2026. | 229,99 | 259,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KRUSKA 100% 1L LIFE NEKTARAleksandrović
- SOK KRUSKA VILJAMOVKA LIFE 1L 1/12Aroma, City
- BRIK KRUSKA LIFE 100% 1L NECTARCash & Carry Plus
- LIFE PREMIUM SOK KRUSKA TPA 1L 1/12Euro Ša M
- SOK NECTAR LIFE KRUŠKA 100% 1LGomex
- SOK KRUŠKA LIFE 1L NECTARIdea, Mercator, Roda
- Sok kruska 100% premium Nectar Life 1lMaxi, Mega Maxi
- sok kruska vocni 100% life nectarPodunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVOĆNI NAPITAK VOĆNE KAPI BRESKVA 1,5L BRIK
- VUM107,00
- Idea%109,99
- Maxi Online%109,99
+9 prodavnica71,33 din/l
−62 % po lVOĆNI NAPITAK VOĆNE KAPI JABUKA 1L BRIK
- Idea%75,00
- Mercator%75,00
- Roda%75,00
+18 prodavnica75,00 din/l
−61 % po lVOĆNI NAPITAK VOĆNE KAPI POMORANDŽA 1.5L BRIK
- VUM115,90
- Idea%119,99
- Mega Maxi%119,99
+6 prodavnica77,27 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
−24%VOĆNI NAPITAK NEXT JOY VIŠNJA 1,5L PET
- Šumadija Market119,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
+37 prodavnica79,93 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
- Transkom 9499,00
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
+37 prodavnica66,00 din/l
−21%VOĆNI SOK LIFE BOROVNICA 1L BRIK
- Idea%219,99
- Mercator%219,99
- Roda%219,99
+36 prodavnica219,99 din/l
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l








