Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI NAPITAK VOĆNE KAPI JABUKA 1L BRIK

VOĆNI NAPITAK VOĆNE KAPI JABUKA 1L BRIK
Pakovanje 1 l 21 prodavnica Barkod 8606018721078
75,00 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 13.10.
75,00 din/l
Najskuplje je 154,99 din, +107% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
75,00 din103,12 din75,00 din/l
-
75,00 din103,12 din75,00 din/l
-
75,00 din103,12 din75,00 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta84,00 din84,00 din/l+9,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta89,90 din89,90 din/l+14,90 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik89,99 din89,99 din/l+14,99 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 94,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik94,99 din94,99 din/l+19,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3394,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4994,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 694,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/594,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb94,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3894,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 794,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2694,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4394,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1094,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1594,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb94,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-294,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb94,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6894,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3694,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2594,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 694,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9994,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29694,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb94,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta95,00 din95,00 din/l+20,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu95,00 din95,00 din/l+20,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta105,41 din105,41 din/l+30,41 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta107,00 din107,00 din/l+32,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta109,00 din109,00 din/l+34,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 105,60 – 113,85 din109,73 din109,73 din/l+34,73 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta109,90 din109,90 din/l+34,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta109,97 din109,97 din/l+34,97 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta109,99 din109,99 din/l+34,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd110,00 din110,00 din/l+35,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta114,90 din114,90 din/l+39,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta119,99 din119,99 din/l+44,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta129,00 din129,00 din/l+54,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta154,99 din154,99 din/l+79,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 84,00 | 107,00 |
| 01.09.2026. | 84,00 | 107,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- V.KAPI 1L JABUKA NEKTAR brikAleksandrović
- SOK VOCNE KAPI JABUKA 1L BRIKBB Trade
- NEKTAR VOCNE KAPI JABUKA 1LEuro Ša M
- SOK VOĆNE KAPI 1L JABUKAFortuna Market
- SOK NECTAR FAMILY JABUKA BRIK 1LGomex
- SOK VOĆNE KAPI JABUKA 1LIdea, Mercator, Roda
- VOCNE KAPI JABUKA 1L NECTARLuki
- Sok Jabuka Nectar Voćne Kapi 1 lMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−24 % po lVOĆNI NAPITAK VOĆNE KAPI JABUKA 1,5L BRIK
- Profi%84,99
- VUM94,00
- Idea%99,99
+10 prodavnica56,66 din/l
−16 % po lVOĆNI NAPITAK LIMESSA JABUKA 1,5L BRIK
- Cash & Carry Plus94,99
- Morava%99,00
- Trnava Promet99,00
+28 prodavnica63,33 din/l- −33 % po l
VOĆNI NAPITAK FRUTECCO JABUKA 1L
- VP Dima49,90
- Čutura49,99
- Cash & Carry Plus51,00
+5 prodavnica49,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
- Transkom 9499,00
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
+37 prodavnica66,00 din/l
−24%VOĆNI NAPITAK NEXT JOY VIŠNJA 1,5L PET
- Šumadija Market119,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
+36 prodavnica79,93 din/l
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l
−23%VOĆNI SOK LIFE JABUKA 100% 1L BRIK
- Aman%169,99
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
+36 prodavnica169,99 din/l






