Cene → Sveže i prerađeno meso → Mesni Narezak Barba 300 g

Mesni Narezak Barba 300 g
Pakovanje 300 g 4 prodavnice Barkod 8605015503144
132,90 din
najjeftinije u prodavnici Mere
443,00 din/kg
Najskuplje je 215,00 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
132,90 din443,00 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula139,99 din466,63 din/kg+7,09 din
-
Univerexport akcija do 31.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 196,99 – 214,99 din169,99 din206,99 din566,63 din/kg+37,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta215,00 din716,67 din/kg+82,10 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 132,90 | 173,49 |
| 01.09.2026. | 132,90 | 173,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MESNI NAREZAK BARBA 300grCash & Carry Plus
- Barba mesni narezak 300 gMere
- MESNI NAREZAK BARBA 300GMikromarket, Univerexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−21 % po kgMesni Narezak Stari Beograd 400 g
- Profi139,99
- Mega Maxi142,99
- Cash & Carry Plus154,99
+14 prodavnica349,98 din/kg
−15 % po kgMesni Narezak Compass 400 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Mere156,90
- Trnava Promet164,00
+9 prodavnica374,98 din/kg
−15 % po kgMesni Narezak 400 g Filleny Foods
- Tekijanka149,99
- Senta Promet179,99
- Prima199,00
+1 prodavnica374,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Mesni Narezak Carnex 150 g
- Prima%145,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+32 prodavnice972,67 din/kg
−25%Mesni Narezak 100 g Folija Carnex
- Morava%94,90
- VP Dima%109,90
- Univerexport%109,99
+27 prodavnica949,00 din/kg
−15%Mesni Narezak Moja Neoplanta 150 g
- Metalac Market%109,99
- Tekijanka114,99
- Transkom 94119,99
+27 prodavnica733,27 din/kg
−25%Mesni Narezak Yuhor 150 g
- Leon%119,99
- Europrom139,90
- Morava%144,90
+25 prodavnica799,93 din/kg
−11%Mesni Narezak Goveđi Moja Neoplanta 150 g
- VUM131,99
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ154,99
+18 prodavnica879,93 din/kg
−14%Mesni Obrok Carnex 150 g
- Metro114,49
- VUM125,99
- Euro Ša M127,00
+17 prodavnica763,27 din/kg
Mesni Narezak Pikant Carnex 100 g
- Metalac Market129,00
- Fortuna Market134,99
- Šumadija Market139,00
+14 prodavnica1.290,00 din/kg
Mesni Narezak Stari Beograd 400 g
- Profi139,99
- Mega Maxi142,99
- Cash & Carry Plus154,99
+14 prodavnica349,98 din/kg

















