Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolade
Čokolade
1.106 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−15%Cokolada Kandit Milky Plus 90g
- Super Vero%172,99
- Šumadija Market197,00
1.922,11 din/kgDukat Cokoladni Novcic
- BB Trade17,97
- Šumadija Market18,00
4.492,50 din/kgJaje sa igrac.Barbella 60g 24
- Euro Ša M89,00
- Šumadija Market127,00
1.483,33 din/kgDeda Mraz sa Igrackom 120 g
- Tekijanka143,45
- BB Trade219,97
1.195,42 din/kg
Souffle sa Sosom od Čokolade 220 g Simsek
- Aleksandrović199,99
- Tekijanka209,98
909,05 din/kgDeda Mraz Jaje sa Igrackom 60 g
- Tekijanka114,77
- BB Trade169,97
1.912,83 din/kgDeda Mraz sa Igrackom 60 g
- Tekijanka103,94
- BB Trade113,97
1.732,33 din/kgPrincess Čokoladna Figura sa Igračkom 38 g (9412)
- Transkom 9468,00
- Tekijanka76,22
1.789,47 din/kgCokolada ceo lesnik Milly 200g
- Maxi · Mega Maxi328,99
1.644,95 din/kgCokolada mlecna Milly 200g
- Maxi · Mega Maxi293,99
1.469,95 din/kg
Coko.bela karam.cheescake Delicata 150g
- Maxi · Mega Maxi429,99
2.866,60 din/kgMlecna cokolada dupl.karamela Milly 100g
- Maxi · Mega Maxi165,99
1.659,90 din/kg
Coko.crna 75% morska so,Delicata OH 100g
- Maxi · Mega Maxi243,99
2.439,90 din/kgCokolada bela Delicata EDH 100g
- Maxi · Mega Maxi157,99
1.579,90 din/kgMini napolit.mlec.cokolada Kitbis 180g
- Maxi · Mega Maxi289,99
1.611,06 din/kgCok.crna urma/kik./m.so Delicata SH 150g
- Maxi · Mega Maxi384,99
2.566,60 din/kg
Cokolada crna Uganda Delicata 80%OH 100g
- Maxi Online · Mega Maxi339,99
3.399,90 din/kg
Cok.crna djumbir-limeta Delicata DH 90g
- Maxi · Mega Maxi399,99
4.444,33 din/kg
Drazeje brusnica&crna cokolada Emma 150g
- Maxi · Mega Maxi216,99
1.446,60 din/kg
Drazeje ind.orah i ml.cokolada Emma 150g
- Maxi · Mega Maxi347,99
2.319,93 din/kg
Cokolada Lesnik Ritter Sport 100 g
- Leon99,99
- Lidl199,99
999,90 din/kgCoko Drazeje Kikiriki 140 g
- Leon99,99
- Aleksandrović119,99
714,21 din/kgCoko Drazeje 133 g
- Leon99,99
- Aleksandrović119,99
751,80 din/kg
Cok.Jaja Punjena Kokosom 150 g 270126
- Aleksandrović99,99
- Leon159,99
666,60 din/kg
Cok.Jaja Borovnica Bela Cok.150 g 280126
- Aleksandrović99,99
- Leon159,99
666,60 din/kg
Cokolada Mint 150 g
- Aleksandrović159,99
- Leon159,99
1.066,60 din/kgCok.Premijum Mix Candy 200 g 231225
- Aleksandrović129,99
- Leon139,99
649,95 din/kg
Cok.Milka Alpine Milk 100
- Senta Promet147,77
- BB Trade175,97
1.477,70 din/kg
M&M 150 g Kikiriki
- Europrom339,90
- Prima362,00
2.266,00 din/kg
Kit-Kat Finger 41,5 g Beli
- Euro Ša M93,00
- Europrom99,90
2.240,96 din/kg
Cok.Milka Sweet Easter 90 g
- Transkom 94219,90
- Prima269,50
2.443,33 din/kg
Yoyo Cokolada 150 g Banat 14#
- Transkom 94139,00
- Fortuna Market139,99
926,67 din/kg
Cok.Naj.Zelje Nois.Ml.Lesnik 250 g Stark
- Transkom 94369,90
- Senta Promet630,90
1.479,60 din/kgCok.Naj.Zelje Nugat K.100
- Aksa107,00
- Transkom 94139,00
Eurovafel Choco 4 45 g
- Transkom 9478,00
- BB Trade90,97
1.733,33 din/kg
Set za Farbanje Jaja
- Aksa239,00
- Prima299,50

On Pack 5x Ovs.Kase-Coko+solja Gratis
- Aksa425,00
- BB Trade439,97
1.465,52 din/kgCok.Za Kuvanje 2x150 G+kecelja Dr.Oetker
- BB Trade394,80
- Senta Promet394,80
1.316,00 din/kgOblanda Baton Stang.164 g
- Europrom104,90
- Prima116,00
639,63 din/kgKorice za Roz.Cok.500 g MB
- Europrom209,90
- Prima224,00
419,80 din/kgCok.Nelly Kids Secena Rfs
- Senta Promet206,25
- Prima335,00
825,00 din/kgCoko Keksici 180 g Fina
- Senta Promet79,65
- BB Trade88,97
442,50 din/kg
Flips Choco Cipiripi 30 g
- Senta Promet39,99
- Prima43,00
1.333,00 din/kg
USKRS ZEC MREZA 10x6g
- Aksa139,00
- Europrom139,90
2.316,67 din/kg
Novog.Mreza Mix Figura 70 g Ml.Cokolada
- Prima79,90
- Aksa159,00
1.141,43 din/kgCok.Jaje Happy Santa 34 g
- Fortuna Market24,47
- Transkom 9438,00
719,71 din/kg
Bomb.Komp.Smarties 38 g Kock.Kut.Nes
- BB Trade104,97
- Senta Promet114,99
2.762,37 din/kg
Cok.Bonfetti 25 g
- Senta Promet24,99
- VUM29,99
999,60 din/kg
















