Cene → Slatkiši i žitarice → Bombonjere, praline i paketići
Bombonjere, praline i paketići
388 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Bombonjera Mirabell Mozzart Kugle 100 g
- Trlić779,00
- Aroma893,90
7.790,00 din/kg
Mauxion Happiness bombonjera 400g
- Senta Promet374,72
- Aleksandrović399,99
936,80 din/kg
Praline Lindt 125 g Classic
- Cash & Carry Plus829,99
- VP Dima948,00
6.639,92 din/kg
Uskršnje Toffifee 3x125 g
- Maxi · Mega Maxi1.099,00
2.930,67 din/kg
Praline Choco Bits 100 g
- VP Dima140,00
- VUM179,99
1.400,00 din/kg
Praline Swiss Luxory 230 g Selection
- VP Dima2.001,00
- BB Trade2.137,50
8.700,00 din/kg
Milka Praline Strawberry&Cream 110 g 1/16
- VUM549,99
- VP Dima614,00
4.999,91 din/kgBombonjera sa Lešnik Filom Verona 250 g
- Aleksandrović349,99
- Čutura449,99
1.399,96 din/kgBombonjera sa Malina Filom Verona 250 g
- Aleksandrović349,99
- Čutura449,99
1.399,96 din/kgBOMBONJERA GIFT 180g mleko
- Luki499,00
- Transkom 94559,00
2.772,22 din/kgChicky Family 10 g Dražeje+poklon Igrac
- Luki149,00
- BB Trade149,90
14.900,00 din/kg
Bombonjera Armoni Višnja 210 g
- Cash & Carry Plus379,98
- Luki489,00
1.809,43 din/kgOksa Novogodišnje Jaje Pvc+poklon 15 g
- Aleksandrović59,99
- Mikromarket65,00
3.999,33 din/kg
−8%Bombonjera Nestle After Eight 200 g
- Senta Promet%549,99
- Gomex599,99
2.749,95 din/kg
Bombonjera Vitaminka Atlantis Dark Školjke 200 g
- Gomex299,99
- Euro Ša M399,00
1.499,95 din/kg
Bombonjera Zaini Boules Milk And Dark Gold 115 g
- Gomex646,99
- BB Trade779,97
5.626,00 din/kgPaketić Milka Xmass sa Činijom
- Aksa499,00
- Gomex1.061,17
Uskršnji Blister Sweet Choice 60 g Mix
- Gomex219,99
- BB Trade239,96
3.666,50 din/kgKakao praline XXL sa punjenjem 500g
- Svetofor235,14
- Mere249,90
470,28 din/kg
Bombonjera Baron Sweet Obsession 250 g
- Aroma534,10
- BB Trade546,97
2.136,40 din/kg
Bombonjera Bouquet Flower Gold Caramel 120 g
- Aroma569,90
- Prima638,00
4.749,17 din/kgPraline mix display
- Mega Maxi37.999,00
- Maxi38.999,00
4.740,99 din/kgBombonjera Zaini Maxi Gianduiotto 200 g
- BB Trade854,97
- Aroma917,60
4.274,85 din/kg
Praline Zaini Boule D'Or Dark 154 g
- BB Trade399,97
- Aroma499,99
2.597,21 din/kg
Bombonjera Hamlet i Love You Crvena 180 g
- Cash & Carry Plus419,99
- Senta Promet503,70
2.333,28 din/kg
Hamlet Bombonjera Black 180 g
- Cash & Carry Plus419,99
- Transkom 94449,00
2.333,28 din/kg
Bombonjera Lindor 200 g Milch Cornet
- BB Trade699,97
- Aman899,99
3.499,85 din/kg
Rocher 50 g (T16) Fererro
- Aman199,99
- Tekijanka217,72
3.999,80 din/kg
Novogodišnji Paketić 965 g Štark
- Tekijanka737,75
- BB Trade936,47
764,51 din/kgKeks Mini Crna Čokolada Uskršnji 150 g
- Leon79,99
- Aleksandrović89,99
533,27 din/kg
Praline Toffifee 250 g Santa Storck
- Metro599,00
- BB Trade676,50
2.396,00 din/kg
Bombonjera Simphony Red 200 g Evropa
- Euro Ša M502,00
- Prima659,00
2.510,00 din/kgUskršnji Paketić 105 g Sweet
- Prima123,50
- Aksa229,00
1.176,19 din/kg
Paketić Milka Xmas Kesa 841,5 g
- BB Trade1.099,97
- Senta Promet1.476,99
1.307,15 din/kgPralina Narandža 180 g Fina
- Senta Promet79,65
- BB Trade88,57
442,50 din/kg
Desert Uskršnja Bombonjera 66 g Mlečna Čokolada
- Senta Promet213,60
- BB Trade299,97
3.236,36 din/kg
Bombonjera Raffaelloferrero 10 g
- Europrom39,90
- Fortuna Market50,00
3.990,00 din/kgNovogodišnji Paketić Kesa 452 g
- Europrom499,90
- BB Trade550,97
1.105,97 din/kg
Paketić Novogodišnji Milka 844,5 g
- Aksa949,00
- BB Trade967,97
1.123,74 din/kg
Novogodišnji Paketić Kesa SL 1,22 kg
- Aksa1.199,00
- Europrom1.199,90
982,79 din/kg
Novogodišnji Paketić 60 g -888
- Aksa269,00
- Europrom299,90
4.483,33 din/kg
Novogodišnji Paketić Grande 405 g 536
- Europrom899,90
- Aksa999,00
2.221,98 din/kg
Mali Novogodišnji Paketić 420 g
- Aksa289,00
- Transkom 94329,00
688,10 din/kg
Tin, čokoladne praline, LOL, 100g
- Kengur · Kengur online685,00
6.850,00 din/kg
Shaped Tin, čokoladice, poklon pakovanje, miks, 100g
- Kengur · Kengur online1.250,00
12.500,00 din/kg
Advent Calendar, bombonjera, Barbie, 75g
- Kengur · Kengur online625,00
8.333,33 din/kg
Advent Calendar, bombonjera, Paw Patrol, 75g
- Kengur · Kengur online625,00
8.333,33 din/kg
Bombonjera Assort giftbox Lindor 287g
- Maxi · Mega Maxi1.682,00
5.860,63 din/kg


























