Cene → Kućna hemija
Kućna hemija
3.265 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Deterdžent za veš Daylan 5l
- Svetofor374,90
- Mere389,00
74,98 din/lVlažne maramice za čišćenje površina 100шт
- Svetofor64,50
- Mere125,90
0,65 din/komGrosse Wasche tablete za sudo mašinu 60/1
- Svetofor467,36
- Mere486,00
7,79 din/komVisenamenske vlazne maramice za ciscenje 100kom
- Mere89,78
- Svetofor120,90
0,90 din/komPrasak za ves od 2,5 kg
- Svetofor215,00
- Mere223,90
86,00 din/kgInsekticid sprej 500ml Killtox
- Svetofor194,25
- Mere202,02
388,50 din/l
−20%OMEKSIVAC ZA VES FROSCH ALOE VERA 900ML
- Cash & Carry Plus269,99
- Aroma%319,99
299,99 din/l
CILLIT ULTRA CLEANING DISINFECTANT
- Aroma426,00
- Lilly669,99

TABLETE ZA POSUĐE FINISH QUANTUM 18/1 ALCA
- Europrom699,90
- Aroma720,50
38,88 din/kom
SREDSTVO ZA CISCENJE MR.PROPER LEMON 750ML
- Fortuna Market519,99
- Aroma536,82
693,32 din/l
FRESH AROMA OSVEZIVAC PROSTORA LAVANDA 300ML
- Euro Ša M136,00
- Aroma142,40
453,33 din/lFRESH DEOMATIC SPREJ JASMIN 250ML
- Euro Ša M141,00
- Aroma209,90
564,00 din/l
FRESH AROMA OSVEZIVAC PROSTORA PINE 300ML
- Euro Ša M130,00
- Aroma142,40
433,33 din/l
SREDSTVO ZA CISCENJE INOX DUAL POWER 500ML
- Euro Ša M289,00
- Aroma338,90
578,00 din/l
DUCK FDISC WC OSVEZIVAC TROPICAL ADVENT. BAZA 1/1
- Euro Ša M300,00
- Aroma322,50
8.333,33 din/lSREDSTVO ZA ODRZAVANJE STAKLA AXEL JABUKA 750ML
- Euro Ša M205,00
- Aroma279,99
273,33 din/lNARUKVICA ZA KOMARCE
- Aroma149,99
- BB Trade170,97
TECNI SAPUN SOAP LIQUID KITCHEN CLEMENTINE 600ML
- Super Vero726,99
- Aroma813,60
1.211,65 din/lMIRISNA SVECA SONATA L VANILA
- VUM239,99
- Aroma299,99
MIRISNA SVECA SONATA L LAVANDA
- VUM239,99
- Aroma299,99
MIRISNA SVECA SONATA L MANGO
- VUM239,99
- Aroma299,99

MR.VALET VLAZNE MARAMICE ZA POLIRANJE 60KOM
- Lilly199,99
- Aroma399,99
3,33 din/kom
MR.VALET MARAMICE ZA CISC ENJE STAKLA 70 KOM
- Lilly199,99
- Aroma236,90
2,86 din/kom
DETERDZENT PERSIL KAPSULE DISCS UNIVERSAL 41WL
- Aroma2.067,30
- BB Trade2.649,97
50,42 din/komDETERDZENT ZA VES PERSIL POWDER REGULAR 30 PR/2,7
- Prima959,00
- Aroma1.000,70
355,19 din/kgAlkohol 70%
- Leon169,99
- Mere174,00
169,99 din/l
Etil Alkohol 70%, MK12 1l
- Aksa279,00
- Lidl325,99
279,00 din/lVerske sveće SK2 10kom.,20kom.
- Podunavlje99,99
- Lidl119,99
10,00 din/komOSVEZIVAC WC KUGLICE BRIS LIMUN 4/1 220GR
- Aleksandrović349,99
- Cash & Carry Plus349,99
1.590,86 din/kgCILLIT BANG BLEACH&HYGIENE SP 750ml
- Cash & Carry Plus379,99
- Euro Ša M395,00
506,65 din/l
DETER.ZA VES SAVEX WHITE 2kg
- Šumadija Market623,00
- Cash & Carry Plus640,00
311,50 din/kgOSVEZIVAC HOME PERFUME LUX VERANO AZUL 150ML
- Cash & Carry Plus999,99
- Super Vero1.479,99
6.666,60 din/lOSVEZIVAC HOME PERFUME LUX VERANO AZUL 85ML
- Cash & Carry Plus679,99
- Super Vero869,99
7.999,88 din/l
KREMA ZA OBUCU ILIRIJA CRNA 30ML
- Cash & Carry Plus149,99
- VUM169,99
4.999,67 din/l
SUNDJER ZA OBUCU ILIRIJA CRNI
- Cash & Carry Plus229,99
- VUM269,99

SUNDJER ZA OBUCU ILIRIJA NEUTRALNI
- Cash & Carry Plus239,99
- VUM279,99

DET.ZA VES TECNI FAKS GEL UNIVERSAL 900ML/20WL
- Cash & Carry Plus519,99
- Lilly939,99
577,77 din/l
ZAVESA ZA PROZORE PROTIV INSEKATA ROX
- BB Trade284,97
- Cash & Carry Plus289,99
MIRISNE GRANULE ZA USISIVACE SHAKE 4/1
- Cash & Carry Plus349,99
- Fortuna Market369,99
87,50 din/kom- −5%
VARIKINA LAVENDER 1l MAX CLEAN
- Cash & Carry Plus179,99
- Super Vero%189,99
179,99 din/l VARIKINA CHAMOMILE 1l MAX CLEAN
- Cash & Carry Plus179,99
- Super Vero199,99
179,99 din/lSREDSTVO HEITMANN 3IN1 ZA CISCENJE VES MASINA 175gr
- Cash & Carry Plus439,99
- Lilly515,99
2.514,23 din/kg
DETER.ZA VES TECNI PERLE COLOR 4.092l
- Cash & Carry Plus484,99
- Aleksandrović499,99
118,52 din/l
DETERDZENT PERLE BLACK 4.092L
- Cash & Carry Plus484,99
- Aleksandrović499,99
118,52 din/l
−36%OSV.PROST.GLADE AUTOM.SPREJ PEONI 269GR
- Cash & Carry Plus899,99
- Super Vero%938,99
3.345,69 din/kg
OSVEZIVAC PROSTORA OUST SPREJ 3u1 GARDEN 400ml
- Cash & Carry Plus584,40
- Lilly609,99
1.461,00 din/lBRAIT MAGIC MIST PARADISE 425G
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M273,00
588,21 din/lPARFIMISANI STAPICI NIGHT TOUCH 100ML
- Euro Ša M700,00
- Cash & Carry Plus709,99
7.000,00 din/l

















