Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sirupi, instant napici i šumeće tablete
Sirupi, instant napici i šumeće tablete
177 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
−17%Naturel Sumece Tablete Kalcijum 96 g
- Trlić169,90
- Cash & Carry Plus180,00
- Metalac Market189,00
+7 prodavnica1.769,79 din/kg
Magic slamcica jagoda 30g #20 Cerio
- Cash & Carry Plus104,99
- RIČ109,99
- VP Dima117,00
+7 prodavnica3.499,67 din/kg
Instant Napitak Frutti Narandža 8,5 g
- Cash & Carry Plus19,99
- Podunavlje22,75
- Univerexport24,29
+6 prodavnica2.351,76 din/kg
Instant Napitak Frutti Malina 8,5 g
- Cash & Carry Plus19,99
- Univerexport24,29
- Fortuna Market24,99
+6 prodavnica2.351,76 din/kg
Cedevita Ananas Mango 19 g
- Cash & Carry Plus52,99
- Metro55,20
- Roda62,99
+6 prodavnica2.788,95 din/kg
Instant Napitak Frutti Limun 8,5 g
- Cash & Carry Plus19,99
- Podunavlje22,75
- Univerexport24,29
+5 prodavnica2.351,76 din/kg
Instant Napitak Step Šumsko Voće+vitamin C 9 g
- Euro Ša M28,00
- Trlić29,90
- Medius31,99
+5 prodavnica3.111,11 din/kg
Šumeće Tablete Multivita Magnezijum 80 g
- Cash & Carry Plus198,70
- Metalac Market249,00
- Podunavlje249,99
+5 prodavnica2.483,75 din/kg
Šumeće Tablete Multivita Plus Narandža 80 g
- Cash & Carry Plus198,70
- BB Trade245,70
- Metalac Market245,70
+5 prodavnica2.483,75 din/kg
Cedevita crvena narandža 200g
- Aksa219,00
- Sunce (Qvattro)219,99
- Senta Promet221,62
+5 prodavnica1.095,00 din/kgTopla Cokolada Crna 25 g Moravka
- BB Trade19,80
- Prima24,00
- Aleksandrović24,99
+5 prodavnica792,00 din/kg
Topla Cokolada Bela Finita 25 g Moravka
- BB Trade19,80
- Prima24,00
- Aleksandrović24,99
+5 prodavnica792,00 din/kg
−16%Happy Day Narandza 0,2 l Vitamin C
- Idea · Mercator · Roda%76,99
- Maxi · Mega Maxi89,99
- Super Vero94,99
+2 prodavnice384,95 din/l
Instant Napitak Breskva Kruger 400 g
- Aleksandrović339,99
- Cash & Carry Plus359,99
- Aman399,99
+5 prodavnica849,98 din/kg
sanaterra organski Agava Sirup 250g
- Roda389,99
- dm399,00
- BB Trade404,97
+4 prodavnice1.559,96 din/kg
−33%sanaterra organski kokosov sirup 250g
- dm%359,00
- Roda509,99
- Super Vero521,99
+4 prodavnice1.436,00 din/kg
Sirup Malina Takovo PET 1 l
- Aleksandrović274,99
- Trnava Promet284,00
- Metalac Market289,00
+4 prodavnice274,99 din/l
Topla Čokolada Crna Classico La Festa 25 g
- Euro Ša M33,00
- Morava33,00
- Senta Promet39,99
+4 prodavnice1.320,00 din/kg
Ciobar Topla Cokolada 25 g
- Morava68,00
- BB Trade69,97
- Prima73,50
+4 prodavnice2.720,00 din/kg
Instant Napitak Cedevita Crvena Narandža 455 g
- Univerexport434,99
- Senta Promet437,35
- Transkom 94439,00
+3 prodavnice956,02 din/kg
Cedevita Go Crvena Narandza 340 ml
- BB Trade104,23
- Šumadija Market105,00
- Aroma105,29
+3 prodavnice306,56 din/l
SUMECE TABLETE 96g gvozdje+vit.c
- Metalac Market189,00
- Cash & Carry Plus199,99
- Transkom 94219,00
+3 prodavnice1.968,75 din/kg
−36%Cevitana pomorandža 500g #12 Vitaminka
- Cash & Carry Plus219,99
- Idea · Mercator · Roda%250,00
- Prima264,00
+1 prodavnica439,98 din/kg
−36%Cevitana limun 500g #12 Vitaminka
- Cash & Carry Plus219,99
- RIČ249,99
- Idea · Mercator · Roda%250,00
+1 prodavnica439,98 din/kg
Topla Cokolada 25 G/10 "Kendy"
- Euro Ša M39,00
- Sunce (Qvattro)39,99
- Morava40,00
+3 prodavnice1.560,00 din/kg
Kakao Napitak Kraš Express 400 g
- BB Trade559,97
- Mercator · Roda579,99
- Idea599,99
+2 prodavnice1.399,93 din/kg
Topla cokolada bela Dr Oetker 25g
- BB Trade66,27
- Prima73,50
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi99,99
+1 prodavnica2.650,80 din/kg
Topla Cokolada La Festa Bianco 25 g
- Metalac Market39,00
- Senta Promet39,99
- Mikromarket49,00
+2 prodavnice1.560,00 din/kg
Instant Kavovina Bianka Classic 110 g
- Sunce (Qvattro)469,99
- Super Vero472,99
- Roda529,99
+2 prodavnice4.272,64 din/kg
Instant Kavovina Cikorija 125 g
- Sunce (Qvattro)469,99
- Super Vero499,99
- Roda529,99
+2 prodavnice3.759,92 din/kg
Instant Napitak Šumsko Voće Kruger 400 g
- Aleksandrović339,99
- Cash & Carry Plus359,99
- Aman399,99
+2 prodavnice849,98 din/kg
Monin Sirup Cokoladni Keks 0,25 l
- Super Vero658,99
- Aroma699,99
- Roda704,99
+2 prodavnice2.635,96 din/l
Sirup Monin Karamela 0,7 l Monin
- Cash & Carry Plus1.249,99
- Metro1.459,99
- Idea · Mercator · Roda1.649,99
1.785,70 din/l
Sirup Monin Čokolada 0,7 l Monin
- Cash & Carry Plus1.249,99
- Fortuna Market1.249,99
- Roda1.679,99
+2 prodavnice1.785,70 din/l
Sirup Monin Mojito 0,7 l Monin
- Cash & Carry Plus1.249,99
- Fortuna Market1.249,99
- Idea · Mercator · Roda1.669,99
1.785,70 din/l
Sirup Monin Vanila 0,7 l Monin
- Cash & Carry Plus1.249,99
- Metro1.459,99
- Mercator · Roda1.609,99
+1 prodavnica1.785,70 din/l
−20%Instant Napitak Franck Divka 250 g
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- BB Trade289,97
- Prima306,00
1.119,96 din/kg
Inst Nesquik Cocoa Prsocks Rs 400 g
- Cash & Carry Plus555,53
- Aman659,99
- Mercator · Roda689,99
+1 prodavnica1.388,83 din/kg
Milk Shake cokolada Dr.Oetker 36g
- Senta Promet89,99
- Prima94,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi99,99
2.499,72 din/kg
Šumeće Tablete Supravit Ca MG ZN D3+c 80 g
- Tekijanka205,49
- Cash & Carry Plus209,98
- Univerexport238,87
+1 prodavnica2.568,63 din/kg
Mleko Kokosovo Org u Prahu 150 g San
- Idea · Mercator · Roda538,65
- Univerexport573,12
3.591,00 din/kgCedevita Narandza 19 g Instant
- Cash & Carry Plus52,99
- VP Dima60,00
- Fortuna Market69,99
+1 prodavnica2.788,95 din/kgCedevita Limun 19 g Instant
- VP Dima55,00
- Fortuna Market69,99
- Trlić69,99
+1 prodavnica2.894,74 din/kg
Cedevita Narandža 19,5 g
- Europrom64,90
- Aleksandrović64,99
- Podunavlje69,99
+1 prodavnica3.605,56 din/kg
Kakao Prah Arriba 160 g We Are One
- dm655,00
- Idea · Mercator · Roda819,99
4.366,67 din/kg
Dr.Oetker Ciobar Topla Cok.25 g Crna
- ZAM69,90
- Prima73,50
- Maxi Online · Mega Maxi97,99
2.796,00 din/kg
Sirup Monin Elderflower 0,7 l Monin
- Cash & Carry Plus1.249,97
- Roda1.679,99
- Idea · Mercator1.729,99
1.785,67 din/l
Sirup Monin Pire Tropsko Voće 1 l
- Cash & Carry Plus1.999,99
- Roda2.552,99
- Mercator2.572,99
+1 prodavnica1.999,99 din/l

































