Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Instant Napitak Breskva Kruger 400 g

Instant Napitak Breskva Kruger 400 g
Pakovanje 400 g 8 prodavnica Barkod 4052700013251
339,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Kladovo, Negotin, Zaječar
849,98 din/kg
Najskuplje je 459,99 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
339,99 din849,98 din/kg
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38339,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99339,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36449,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula359,99 din899,98 din/kg+20,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta399,99 din999,98 din/kg+60,00 din
-
419,00 din1.047,50 din/kg+79,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac419,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača419,00 din
- Beograd · Metro, Zemun419,00 din
- Kragujevac · Metro419,00 din
- Novi Sad · Metro419,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta420,75 din1.051,88 din/kg+80,76 din
-
MercatorRadnje: Beograd459,99 din1.149,98 din/kg+120,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta459,99 din1.149,98 din/kg+120,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta459,99 din1.149,98 din/kg+120,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 339,99 | 420,75 |
| 01.09.2026. | 339,99 | 420,75 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KRUGER INSTANT CRNI-BRESKVA 400GAleksandrović
- NAPITAK INSTANT LEDENI CAJ BRESKVA KRUGER 400GAman
- BILJNI CAJ-INSTANT NAPITAK KRUGER BRESKVA 400grCash & Carry Plus
- INSTANT NAPITAK BRESKVA KRUGER 400GGomex
- INST NAPITAK KRUGER C ČAJ BRES 400GIdea, Mercator, Roda
- 400G KRUGER INST CRNI CAJ-BRES-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Instant Napitak Cedevita Go Narandža 340 ml
- Šumadija Market94,90
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+36 prodavnica279,12 din/l
−17%Instant Napitak Cedevita Go Limun 340 ml
- Šumadija Market94,90
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+34 prodavnice279,12 din/l
−23%Instant Napitak Cedevita Narandža 455 g
- Cash & Carry Plus369,99
- Morava%384,90
- Prima%389,90
+32 prodavnice813,16 din/kg
−23%Instant Napitak Cedevita Limun 455 g
- Cash & Carry Plus364,99
- Morava%384,90
- Prima%389,90
+31 prodavnica802,18 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Narandža 200 g
- Leon%175,99
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
+29 prodavnica879,95 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Limun 200 g
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
- Europrom%199,90
+28 prodavnica899,50 din/kg
−16%Instant Napitak Cedevita Ananas Mango 200 g
- Transkom 94192,90
- VP Dima%199,90
- Aman%199,99
+26 prodavnica964,50 din/kg
−16%Instant Napitak Cedevita Go Ananas Mango 340 ml
- Aroma89,99
- Medius%99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+25 prodavnica264,68 din/l








