Цене → Слаткиши и житарице → Остало
Слаткиши и житарице: остало
622 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Smizlice sa kokosom Maxi 220g
- Profi89,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi98,99
- Shop&Go101,99
409,05 din/kg
Strudle sa smokvama Maxi 240g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi111,99
- Shop&Go115,99
416,63 din/kg
Strudle sa mes.vocem Maxi 240g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi114,99
- Shop&Go119,99
416,63 din/kg
Cookiss lesnik fil Maxi 123g
- Profi94,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi109,99
- Shop&Go113,99
772,28 din/kg
Cookiss kajsija fil Maxi 123g
- Profi94,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi124,99
- Shop&Go129,99
772,28 din/kg
Marcipan preliven cokoladom Zentis 100g
- Univerexport224,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi251,99
2.249,90 din/kg- −14%
Posip mesavina semenki 100g Unac 15
- Trnava Promet%49,00
- Cash & Carry Plus54,99
- Europrom69,90
+1 продавница490,00 din/kg Fondan Proizvod sa Karamelom 500 g KDV
- BB Trade274,50
- Senta Promet274,50
- Transkom 94298,00
+1 продавница549,00 din/kg
7Days Mini Double Cocoa&Vanilla 60 G/15
- Aksa55,00
- Europrom82,00
- Trlić99,99
+1 продавница916,67 din/kg
Hamlet Chester 125 g Red Bow
- Cash & Carry Plus569,98
- Šumadija Market642,00
- Mikromarket679,00
+1 продавница4.559,84 din/kg
Dr Gerard Magic Limun 144 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Sunce (Qvattro)99,99
- Senta Promet129,99
+1 продавница694,38 din/kgParty Drink Sumsko Voce 0,75 l Strumpfovi
- Cash & Carry Plus294,99
- Euro Ša M347,00
- Aleksandrović349,99
+1 продавница393,32 din/l
Lion Crunch 42 g
- Aleksandrović59,99
- Trlić69,99
- Šumadija Market77,00
+1 продавница1.428,33 din/kg
7Days Mini Millefuille 60 g
- Morava99,00
- Tekijanka106,53
- Mikromarket109,50
+1 продавница1.650,00 din/kg
Lesnik Sirov 100 g Unac
- Cash & Carry Plus237,66
- Euro Ša M259,00
- Trlić349,99
+1 продавница2.376,60 din/kg
Badem Sirovi Unac 100 g
- Cash & Carry Plus129,99
- Euro Ša M149,00
- Gomex181,50
+1 продавница1.299,90 din/kg
Dark Cherry Kasato 120 g
- Mikromarket85,00
- Transkom 9485,00
- BB Trade87,97
+1 продавница708,33 din/kg
Galeb Noisete 80 g Pionir
- Trlić189,99
- Transkom 94199,00
- Senta Promet219,29
+1 продавница2.374,88 din/kg
Rice Snacks 50 g Curcuma
- RIČ79,99
- Šumadija Market88,00
- Trlić94,99
+1 продавница1.599,80 din/kgNelina Mini Maxxx 36 g Peanut-Caramel
- Sunce (Qvattro)49,99
- Trlić49,99
- Euro Ša M55,00
+1 продавница1.388,61 din/kg
Nelina Mini Maxxx 36 g Hazelnut-Caramel
- Sunce (Qvattro)54,99
- Trlić54,99
- Prima61,50
+1 продавница1.527,50 din/kgRitam Pomorandza 180 g
- Cash & Carry Plus90,50
- Sunce (Qvattro)94,99
- Trlić109,99
+1 продавница502,78 din/kgKokos Ruzica 700 g Zeneva
- Sunce (Qvattro)199,99
- Luki219,00
- Trlić219,99
+1 продавница285,70 din/kgHurmašice 500 g Mea Compa
- Leon315,99
- VP Dima418,00
- Trlić419,99
+1 продавница631,98 din/kg
Krompir Pire 100 g Unac
- Cash & Carry Plus69,99
- Euro Ša M78,00
- Trlić89,99
+1 продавница699,90 din/kgTORKU 4x4 KIKIRIKI 40GR
- Euro Ša M45,00
- Mikromarket48,00
- Europrom49,90
+1 продавница1.125,00 din/kg
Kisele Trake 15 g Mix
- Cash & Carry Plus29,99
- Čutura34,99
- Šumadija Market39,00
+1 продавница1.999,33 din/kg
Elvan Today Snowball Pistachio 40 g
- BB Trade39,97
- Cash & Carry Plus39,99
- Prima41,00
+1 продавница999,25 din/kg
Pasteta od Povrca sa Maslinama Naturel 75 g
- RIČ79,99
- Podunavlje109,99
- Super Vero112,99
+1 продавница1.066,53 din/kg
7Days Double Vanila-Visnja 80 g
- Transkom 94109,00
- Europrom109,90
- BB Trade113,35
+1 продавница1.362,50 din/kg
Vidal Dino Jelly 11g #66 Vidal
- Cash & Carry Plus27,99
- VUM29,99
- Luki32,90
+1 продавница2.544,55 din/kg
Lesnik 100g #15 Kafatex
- Cash & Carry Plus270,17
- Transkom 94319,90
- RIČ334,99
+1 продавница2.701,70 din/kg
Badem 100g #15 Kafatex
- Cash & Carry Plus149,99
- Transkom 94179,00
- RIČ199,99
+1 продавница1.499,90 din/kg
Gel Citrus sa Kofeinom 25 ml Enervit
- Roda189,99
- VP Dima194,00
- Mercator199,99
+1 продавница7.599,60 din/l
Tofita Jagoda 47 g 20/1 Kent
- Morava50,00
- Fortuna Market59,99
- Medius60,90
+1 продавница1.063,83 din/kg
−26%Protein Whe 1St Van Mad 454 g Me Fir
- Idea · Mercator · Roda%1.699,00
- dm2.699,00
3.742,29 din/kg
Tekm. Vegan protein mandarina 40g
- Aksa169,00
- dm175,00
- Maxi · Mega Maxi212,99
4.225,00 din/kg
OM MADE Nutribella narandža i đumbir105g
- dm169,00
- Prima216,00
- Tekijanka217,67
+1 продавница1.609,52 din/kg
Bombonica Zero Jagoda Jogurt 32 g
- Aman89,99
- Prima101,00
- Čutura119,99
+1 продавница2.812,19 din/kgKocka Penasta Bananita 255 g Čokolen
- Idea · Mercator · Roda97,99
- Čutura149,99
384,27 din/kg
Dippo Sticks 50 g Labudovic
- Cash & Carry Plus69,99
- Podunavlje104,99
- Euro Ša M105,00
+1 продавница1.399,80 din/kg
Mentina Zeli Mix 80 g
- Aleksandrović69,99
- Europrom74,90
- BB Trade74,97
+1 продавница874,88 din/kgTondi Banana 180 g
- Aman129,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Sunce (Qvattro)149,99
+1 продавница722,17 din/kg
Jake Vit.C Jagoda 173
- Aman45,99
- Fortuna Market45,99
- Medius51,76
+1 продавница3.193,75 din/kg
Vanilica sa Dzemom 500 g Domenica
- Idea · Mercator · Roda469,99
- Sunce (Qvattro)499,99
939,98 din/kgFormice 800 g Kantica
- Cash & Carry Plus399,99
- Sunce (Qvattro)402,99
- BB Trade472,97
+1 продавница499,99 din/kg
MY Time Mlecno Punjenje 200 g
- Leon79,99
- Aman99,99
- Senta Promet99,99
+1 продавница399,95 din/kg
Chipicao Cocoa 60 g ( Ean: 7622202043871 )
- Senta Promet99,32
- Gomex102,19
- BB Trade104,28
+1 продавница1.655,33 din/kg


































