Cene → Slatkiši i žitarice → KROASAN 7 DAYS CHIPICAO KOMADNI 60G

KROASAN 7 DAYS CHIPICAO KOMADNI 60G
Pakovanje 60 g 4 prodavnice Barkod 5201360521005
99,32 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
1.655,33 din/kg
Najskuplje je 109,90 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,32 din1.655,33 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta102,19 din1.703,17 din/kg+2,87 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta104,28 din1.738,00 din/kg+4,96 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta109,90 din1.831,67 din/kg+10,58 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 99,32 | 103,24 |
| 29.09.2026. | 99,32 | 103,24 |
| 01.09.2026. | 99,32 | 102,19 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROAS CHIPICAO COCOA 60GBB Trade
- KROASAN 7 DAYS CHIPICAO KOMADNI 60GGomex
- CHIPITA CROISSANT CHIPICAO 60G MADAGASCAR-ANGRY BIRDSSenta Promet
- CHIPICAO COCOA 60G ( EAN: 7622202043871 )Transkom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−40 % po kgKROASAN KAKAO 7DAYS 60G
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Super Vero%68,99
+30 prodavnica999,83 din/kg
−40 % po kgKROASAN ŠAMPANJAC 7DAYS 60G
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Prima%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+14 prodavnica999,83 din/kg
−40 % po kg7 Days kroasan midi jagoda 60g#20 Chipit
- Leon%59,99
- Prima%69,90
- Europrom84,90
+4 prodavnice999,83 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KROASAN MAX KAKAO 7DAYS 110G
- Lidl109,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica999,91 din/kg
−33%KROASAN KAKAO 7DAYS 60G
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Super Vero%68,99
+30 prodavnica999,83 din/kg
−25%KROASAN KAKAO MAX 7DAYS 80G
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%KROASAN ČOKOLADA MILKA 50G
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
- Medius%94,90
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
−9%KROASAN VANILA MILKA 50G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet95,00
+30 prodavnica1.898,00 din/kg
−18%KROASAN MINI KAKAO 7DAYS 185G
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−25%KROASAN DOUBLE VANILA VIŠNJA 7DAYS 80G
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
KROASAN MINI KAKAO 7DAYS 60G
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+29 prodavnica1.433,17 din/kg














