Цене → Слаткиши и житарице → Кекс, вафл и колачи
Кекс, вафл и колачи
1.856 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Biskvit Čokolada Mleko Duomax Solen 44 g
- Aman69,99
- Čutura74,99
1.590,68 din/kg
Keks Matcha Jagoda Goodburry 128 g
- Aman199,99
- Čutura249,99
1.562,42 din/kg
Keks Matcha Mango Goodburry 128 g
- Aman199,99
- Čutura249,99
1.562,42 din/kgJimmy Kornet Drazeji 25 g
- Luki59,00
- Transkom 9480,00
2.360,00 din/kg
Oreo 66 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Luki109,00
1.136,21 din/kgEvropa Veneto napolitanka mleko I kakao 175g
- Cash & Carry Plus79,99
- Luki84,90
457,09 din/kgMedelice sa Čoko Kremom 40 g Strong
- Gomex42,09
- Luki49,00
1.052,25 din/kgPetit Keks 400 g Prest
- Cash & Carry Plus104,99
- Luki119,90
262,48 din/kgŠtrudla Smokva 21 g
- Šumadija Market14,00
- Luki19,90
666,67 din/kgKroasan Vanila 6x50 g Mod
- Cash & Carry Plus199,99
- Luki229,00
666,63 din/kgTorta Fantazi Sniker Andjelcic
- Euro Ša M1.469,00
- Prima1.758,00
734,50 din/kgDonut Lollipop-Mix
- Luki16,90
- Aleksandrović19,99
Torta Cheese Cake 1 kg Eskom
- Tekijanka999,99
- Gomex1.199,99
999,99 din/kgEskom Karamel Šnit Torta 1,5 kg
- Luki1.199,00
- Mega Maxi1.935,00
799,33 din/kgAlyan Prendimi Krofna Prel.Kakaom i Punjena Kremom od Jagode 45 g
- Sunce (Qvattro)15,99
- Prima35,00
355,33 din/kg
Eti Popkek Kokos 35 g
- Fortuna Market39,99
- Mikromarket45,00
1.142,57 din/kg
Luppo Karamel Sendvič Keks 182 g
- Luki145,00
- Aman189,99
796,70 din/kg
Ozmo Kornet Čokolada 25 g
- Luki39,90
- Aman39,99
1.596,00 din/kgAni Petit Beurre Biskvit 300 g
- Cash & Carry Plus116,99
- Luki149,00
389,97 din/kgBrawo Donut Čokolada 240 g
- Aleksandrović219,99
- Luki249,00
916,63 din/kg
Apetit Keks Mleveni 500 g
- Metro239,00
- Mikromarket390,00
478,00 din/kg
Bakin Kolač Karamela 120 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Mikromarket125,00
833,25 din/kg
Crux Soft Cookies 80 g
- BB Trade258,30
- Mikromarket325,00
3.228,75 din/kg
Crux.Pr.Pl.Cookies&Cream 80 g
- BB Trade274,97
- Mikromarket325,00
3.437,13 din/kg
Milka Oreo 300 g
- Sunce (Qvattro)399,99
- Mikromarket545,00
1.333,30 din/kgWallero Rolls Kokos 240 g
- Mikromarket249,00
- Transkom 94299,00
1.037,50 din/kg
Dorina Napolitanka Čokolada 100 g
- BB Trade199,97
- Sunce (Qvattro)199,99
1.999,70 din/kgMafin Višnja 60 g Quickie
- Sunce (Qvattro)39,99
- Aroma42,50
666,50 din/kgKDV Vafel Čokolada,kakao i Banana 200 g
- Sunce (Qvattro)89,99
- Leon95,99
449,95 din/kgKDV Mekani Vafel Jaškino Jabuka i Cimet 120 g
- Cash & Carry Plus82,99
- Sunce (Qvattro)86,99
691,58 din/kg
Kore za Tortu Tamne Royal 700 g
- Prima267,50
- Sunce (Qvattro)419,99
382,14 din/kg
Vincinni Stixis Wafer Sticks 250 g Lemon
- Sunce (Qvattro)119,99
- Cash & Carry Plus189,99
479,96 din/kg
Domenica 500 g Roll Baklava
- Sunce (Qvattro)397,99
- Gomex454,95
795,98 din/kg
McVitie's Biskrem keks malina fil 160g
- Sunce (Qvattro)149,99
- Euro Ša M150,00
937,44 din/kg
Milka 147 g Dessert Malina
- Sunce (Qvattro)169,99
- Gomex204,89
1.156,39 din/kg
Ondina Medenjak Kakao-Pomorandža 250 g
- Sunce (Qvattro)129,99
- Cash & Carry Plus149,99
519,96 din/kg
Ondina Medenjak Kakao Grožđe Rum 250 g
- Sunce (Qvattro)129,99
- Cash & Carry Plus149,99
519,96 din/kg- −11%
Dr.Digestive 100 g Integralni Keks Cimet i Karanf. Biodan
- Sunce (Qvattro)%209,99
- Super Vero%219,99
2.099,90 din/kg Euro Krem Blok Mix 1 kg
- Sunce (Qvattro)499,99
- Metro999,00
499,99 din/kgBomilino 800 g Posni Krem Cookies
- Sunce (Qvattro)479,99
- Tekijanka499,99
599,99 din/kgČoko Štrudla Karmen 150 g Amoretti
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
799,93 din/kg
Olala 35 g Cake Milk
- Gomex42,96
- Sunce (Qvattro)44,99
1.227,43 din/kgSoulfood 250 g Vanilice
- Cash & Carry Plus184,99
- Sunce (Qvattro)219,99
739,96 din/kgČokolada Kandit Uskrs Petit Beurre 75 g
- Gomex111,65
- BB Trade127,97
1.488,67 din/kgKeks Borggreve Spekulas Original 600 g
- Senta Promet287,41
- Gomex359,49
479,02 din/kgPecivo Puffito Lisnato Borovnica 125 g
- BB Trade124,97
- Gomex139,99
999,76 din/kg
Kroasan Fancy Čokolada 60 g
- Aman49,99
- Gomex49,99
833,17 din/kg
Kroasan Fancy Šampanjac 60 g
- Aman49,99
- Gomex49,99
833,17 din/kg




















