Цене → Слаткиши и житарице → Чоколаде
Чоколаде
1.107 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Čokolada Nestle Kit Kat Chunky 40 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex99,79
1.999,75 din/kg
Bombon M&M Peanut 45 g
- Gomex115,99
- Senta Promet119,99
2.577,56 din/kgBombon M&M Choco 45 g
- Gomex116,99
- Senta Promet119,99
2.599,78 din/kg
Čokolada Figura Frosty The Snowman 70 g
- Gomex284,58
- Euro Ša M336,00
4.065,43 din/kg
Čokolada Lindt Lindor Mlečna 100 g
- BB Trade349,97
- Gomex384,99
3.499,70 din/kg
Čokolada Lindt Lindor Mlečna Bela 100 g
- BB Trade314,97
- Gomex363,99
3.149,70 din/kg
Čokolada Nestle Lion Beli 42 g
- Cash & Carry Plus69,99
- Gomex87,69
1.666,43 din/kg
Čokolada Toblerone Milk 100 g
- Tekijanka375,34
- Gomex399,99
3.753,40 din/kg
Čokolada Figura Milka Oreo White Santa 100 g
- Aksa229,00
- Gomex358,54
2.290,00 din/kg
Čokolada Figura Milka Snowman 50 g
- Aksa159,00
- Gomex219,99
3.180,00 din/kg
Čokolada Ferrero Kinder Cards 25,6 g
- Gomex79,99
- VUM79,99
3.124,61 din/kgBombon Čoko Dražeje Bambi Plazma Čoko Dropsi 90 g
- Senta Promet168,25
- Gomex189,99
1.869,44 din/kg
Čokolada Najlepše Želje Noisette 85 g
- Europrom189,90
- Gomex204,99
2.234,12 din/kg
Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Gomex364,99
1.599,95 din/kg
−15%Čokolada Pionir Kidy sa Puno Mleka + Calcium 30 g
- Medius%42,90
- Gomex%44,99
1.430,00 din/kg
−15%Čokolada Pionir Kidy Jagoda i Jogurt 30 g
- Medius%42,90
- Gomex%44,99
1.430,00 din/kgČokolada sa rizom 200g
- Svetofor87,75
- Mere93,00
438,75 din/kgSchogetten čokolada više ukusa 100 g
- Svetofor102,48
- Mere109,00
1.024,80 din/kgČoko vafle 500g
- Svetofor299,90
- Mere312,90
599,80 din/kgMiks čoko bombona 1kg
- Svetofor494,90
- Mere504,90
494,90 din/kgČokolada sa rizom 480g
- Svetofor237,60
- Mere241,90
495,00 din/kgČokoladne bomobne 400g
- Svetofor193,23
- Mere262,00
483,08 din/kg
Čokolada Ritter Sport Rum Grožđe i Lešnik 100 g
- Cash & Carry Plus289,99
- Super Vero319,99
2.899,90 din/kgČokoladica Bounty Trio 85 g
- VUM189,99
- Aroma229,99
2.235,18 din/kgČokoladne Mini Zeke 80 g
- Aroma356,20
- BB Trade369,97
4.452,50 din/kg
Čokolada Lindor Lindt Premium Milk 300 g
- Aroma999,99
- Prima1.069,00
3.333,30 din/kg
Čokolada Lindor Lindt Premium Hazelunt 300 g
- Aroma999,99
- Prima1.133,00
3.333,30 din/kgKinder Mix polica Xmas
- Mega Maxi58.099,00
- Maxi62.299,00
Višnja u Tamnoj Čokoladi 60 g
- Aroma465,70
- BB Trade479,97
7.761,67 din/kgVišnja i Borovnica Mix u Tamnoj Čokoladi 60 g
- Super Vero478,99
- Aroma479,20
7.983,17 din/kgČokoladica Rock White& Candy 36 g
- Aleksandrović149,99
- Aroma169,99
4.166,39 din/kgBON CHO UKUS RUM 300 gr Gold Pack
- Aleksandrović79,99
- Mere186,00
266,63 din/kgČoko draže sa kikirikijem Miskets 500gr
- Mere436,00
- Aleksandrović449,99
872,00 din/kg
Protein Enervit Deal Čok Vanila 55 g
- Lilly299,99
- Super Vero299,99
5.454,36 din/kg
Proteinska čokoladica bez dodatog šećera SK2 90g
- Leon159,99
- Lidl299,99
1.777,67 din/kg
Mlečna čokolada punjena karamelom MK20 100g
- Leon79,99
- Lidl136,49
799,90 din/kg
Čokolada Milka Milkins Sticks 87,5 g
- Cash & Carry Plus176,00
- Medius234,44
2.011,43 din/kg
Bananica Ledena 30 g Štark
- Cash & Carry Plus29,30
- Europrom29,90
976,67 din/kg
Kremasta Bananica - Čoko Narandža 28 g Štark
- Cash & Carry Plus27,99
- Europrom32,90
999,64 din/kgČoko Flips Time 30 g
- Cash & Carry Plus49,99
- Euro Ša M60,00
1.666,33 din/kg
Čokolada Dubai 100 g
- Cash & Carry Plus639,99
- Medius702,48
6.399,90 din/kgChocolate Love 21 g Elit
- Cash & Carry Plus79,99
- Aleksandrović89,99
3.809,05 din/kg
Manner Keksići Mini Snack Mleko-Čokolada 300 g
- Cash & Carry Plus390,00
- Super Vero497,99
1.300,00 din/kgHappy Land Jaje sa Iznenadjenjem 20 g
- Europrom99,90
- Aman99,99
4.995,00 din/kg
Čokolada Milka Alpine 250 g
- Čutura399,99
- Aman499,99
1.599,96 din/kg
Čokolada Milka Wholenuts 250 g
- Čutura399,99
- Aman499,99
1.599,96 din/kg
Kinder Bueno White 39 g
- Tekijanka99,23
- Aman108,99
2.544,36 din/kgZaini Čoko Jaje 20 g
- Europrom129,90
- Aman149,99
6.495,00 din/kg






















