Цене → Кућна хемија → Освеживачи простора
Освеживачи простора
438 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
WC Osveživač Dopuna Disc Hibis Hyper.Duck 2x36 ml
- ZAM379,90
- Super Vero534,99
- Univerexport559,99
5.276,39 din/l
Osveživač u Spreju Vanila LMX 300 ml
- Euro Ša M160,00
- Univerexport178,01
- Transkom 94189,00
533,33 din/l
−34%Frosch Oase lavanda osveživač 90ml
- Super Vero%589,99
- dm615,00
- Univerexport993,99
6.555,44 din/l
Osveživač CLIMA FRESH AREON mix
- Trnava Promet164,00
- Aleksandrović169,99
- Prima212,00

AIRWICK FM refil Pure Soft Cotton 250 ml
- Trnava Promet352,00
- Euro Ša M377,00
- Trlić499,00
1.408,00 din/lOsveživač KOLORADO gel 150 ml flower meadow
- Cash & Carry Plus139,99
- Trnava Promet158,00
- Trlić199,99
933,27 din/kgOsveživač KOLORADO gel 150 g ocean
- Cash & Carry Plus139,99
- Trnava Promet158,00
- Trlić199,99
933,27 din/lOsveživač KOLORADO gel 150 ml fresh linen
- Cash & Carry Plus139,99
- Trnava Promet158,00
- Trlić199,99
933,27 din/l
Osveživač BRAIT 250 ml Choco Dream
- Trnava Promet239,00
- Cash & Carry Plus279,99
- Euro Ša M303,00
956,00 din/lOsveživač BRAIT 250ml Glamour
- Trnava Promet239,00
- Mikromarket285,00
- Euro Ša M303,00
956,00 din/l
AIRWICK AF komplet Linen&White Orchid 228ml
- Trnava Promet847,00
- Europrom999,90
- Euro Ša M1.072,00
3.714,91 din/l
AIRWICK AF refil Pumpkin Spice 228ml 4
- Euro Ša M461,00
- Trnava Promet487,00
- Aroma718,50
2.021,93 din/lFELCE AZZURRA osveživač 250 ml sprej
- Trnava Promet274,00
- Trlić299,99
- Super Vero389,99
1.096,00 din/lAirwick Refil Lavanda 250 ml
- Trnava Promet376,00
- Trlić399,99
- Cash & Carry Plus489,99
1.504,00 din/l
−42%Airwick Refil Turquise Oasis 250 ml
- Aman%349,99
- Trlić499,99
- Transkom 94619,90
1.399,96 din/l
Air Wick Aparat 19 ml Freesia&Jasmine
- Trlić549,99
- ZAM579,90
- Europrom619,90
28.946,84 din/l
Brait Električni Aparat Orhideja
- Trlić239,00
- Europrom299,90
- Euro Ša M329,00
11.950,00 din/l
Airwick Refil Antitobaco
- ZAM399,90
- Trlić499,00
- BB Trade519,97
21.047,37 din/l
Airwick Refil Magnolia 19 ml
- Euro Ša M379,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Trlić499,99
19.947,37 din/l
Airwick El Refil Linen Air
- Euro Ša M395,00
- Trlić399,99
- RIČ449,99
20.789,47 din/l
Wunder Baum Jelkica Vanila
- BB Trade141,97
- Euro Ša M181,00
- Trlić199,99
14,20 din/komFresh Osveživač 19 ml Magnolia
- Cash & Carry Plus269,99
- Trlić295,00
- Mikromarket365,00
14.210,00 din/l
Glade mini sveća Jabuka Cimet 1 kom
- Aroma449,99
- Super Vero541,99
- dm599,00
6.428,43 din/kg
AIR WICK jabuka i cimet sveća 1/1
- Aroma468,90
- dm769,00
- Super Vero769,99
4.465,71 din/kg
Mon Areon - Jelkica
- ZAM119,90
- Aleksandrović119,99
- Mikromarket135,00
Brait sa Dopunom
- Cash & Carry Plus509,99
- Mikromarket565,00
- Euro Ša M599,00
25.499,50 din/l
Brait Relax Moment 40 Ml-Štapići
- Mikromarket319,00
- Cash & Carry Plus339,99
- Euro Ša M356,00
7.975,00 din/lBrait Štapići Pastel Rose 100 ml
- Cash & Carry Plus699,99
- Euro Ša M700,00
- Mikromarket740,00
6.999,90 din/lOsveživač prostora Acqua di Casa, 250 ml
- Svetofor100,50
- Mere100,90
- Euro Ša M165,00
402,00 din/l
Airwick Električni Komplet Winter Punch 19 ml
- Euro Ša M432,00
- Aroma504,00
- Prima941,00
22.736,84 din/l
Airwick Električni Refil Winter Punch 19 ml
- Euro Ša M342,00
- Aroma381,20
- Prima712,00
18.000,00 din/l
−87%Osv Gel WC Perin Power 700 ml Arf
- Idea · Mercator · Roda%40,00
57,14 din/l
−11%Osv WC Gel Citrus 1 l Dax
- Idea · Mercator · Roda%169,99
169,99 din/l
Osv WC Gel Ocean 1 l Dax
- Idea · Mercator · Roda189,99
189,99 din/l
−17%Osv Miris Cveće 300 ml Dax
- Idea · Mercator · Roda%119,99
399,97 din/l
−17%Osv Miris Lavanda 300 ml Dax
- Idea · Mercator · Roda%119,99
399,97 din/l
−17%Osv Miris Vanila 300 ml Dax
- Idea · Mercator · Roda%119,99
399,97 din/l- −54%
Osv Glade S&S Baza Ocean Adven 18 ml
- Idea · Mercator · Roda%600,00
33.333,33 din/l
−58%Osv Glade Sense&Sprj Johnson
- Idea · Mercator · Roda%480,00
−59%Osv Elektr Dop Calm Mind 20 ml Glade
- Idea · Mercator · Roda%270,00
13.500,00 din/l
−51%Osv El Dop Mer Ber&Wine 20 ml Glade
- Idea · Mercator · Roda%350,00
17.500,00 din/l
−58%Osv Electr Dop Apple Pie 20 ml Glade
- Idea · Mercator · Roda%310,00
15.500,00 din/lOsv Glade Discreet Decor Dop 20 ml
- Idea · Mercator · Roda429,99
21.499,50 din/lGlade Discreet Dopuna Lavanda 20 ml
- Roda419,99
- Mercator429,99
- Idea442,99
20.999,50 din/lGlade Discreet Dop Relax Zen 20 ml
- Roda419,99
- Mercator429,99
- Idea442,99
20.999,50 din/l- −73%
Sveća 12 Vanila Spaas
- Idea · Mercator · Roda%95,00

Osv Airwick Af Refil Sandalwo 228 ml
- Idea · Mercator · Roda1.199,00
5.258,77 din/l- −29%
Osveživač Odeće Aero 2x50 g Ceresit
- Idea · Mercator · Roda%600,00
6.000,00 din/kg





















