Cene → Kućna hemija → OSV GLADE S&S BAZA OCEAN ADVEN 18ML
OSV GLADE S&S BAZA OCEAN ADVEN 18ML
Pakovanje 18 ml 3 prodavnice Barkod 5000204075298
600,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
33.333,33 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
600,00 din1.299,00 din33.333,33 din/l
-
600,00 din1.299,00 din33.333,33 din/l
-
600,00 din1.299,00 din33.333,33 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 1.299,00 | 1.299,00 |
| 01.09.2026. | 1.299,00 | 1.299,00 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS SPRING LENOR 150G
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Cash & Carry Plus449,05
- Medius%449,90
+18 prodavnica2.666,60 din/kg
−50%OSVEŽIVAČ KOMPLET BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- dm%719,00
- Trnava Promet768,00
- Euro Ša M885,00
+19 prodavnica2.876,00 din/l
−32%OSVEŽIVAČ KOMPLET ANTI TOBACCO AIRWICK 19ML
- Trnava Promet%409,00
- VUM479,99
- Čutura%499,99
+19 prodavnica21.526,32 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU LAVANDA AIRWICK 300ML
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet255,00
- Euro Ša M266,00
+18 prodavnica666,63 din/l
−39%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS GOLD ORCHID LENOR 150G
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Medius%449,90
- Cash & Carry Plus449,99
+15 prodavnica2.666,60 din/kg
OSVEŽIVAČ DOPUNA BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- Trnava Promet376,00
- Euro Ša M421,00
- VUM509,99
+17 prodavnica1.504,00 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU AQUAMARIN AIRWICK 300ML
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet225,00
- Euro Ša M277,00
+16 prodavnica666,63 din/l
−29%OSVEŽIVAČ U SPREJU MAGNOLIA&VANILA GLADE 300ML
- Cash & Carry Plus284,99
- Aroma286,80
- Trnava Promet325,00
+16 prodavnica949,97 din/l








