Цене → Безалкохолна пића, кафа и чај → Кафа
Кафа
760 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Eiskaffa 0,25 l Ledena Kafa
- ZAM119,90
- Čutura129,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi139,99
+4 продавнице479,60 din/l
−60%Nescafe Gold Double Choca Mocha 18,5 g
- Idea · Mercator · Roda%30,00
- Trlić54,99
- VUM55,00
+4 продавнице1.621,62 din/kg
−41%Doncafe Kafa Minas 100 g
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trlić214,99
- Gomex222,92
+4 продавнице1.200,00 din/kg
Doncafe Kafa Minas 200 g
- Idea · Mercator · Roda379,99
- BB Trade429,97
- Gomex429,99
+4 продавнице1.899,95 din/kgKafa To 200 g
- BB Trade249,98
- Metalac Market379,00
- ZAM379,90
+6 продавница1.249,90 din/kg
−22%Barcaffe Columbia Kapsule 55 g Alu
- ZAM399,90
- Medius437,99
- Idea · Mercator · Roda%449,99
+4 продавнице7.270,91 din/kg
−20%Franck Cikorija Kavovina 250 g
- Super Vero%239,99
- ZAM259,90
- Metalac Market279,00
+6 продавница959,96 din/kg
−23%Kapsule Barcaffe So Peru NC 55 g 10/1
- ZAM399,90
- Aman%399,99
- Univerexport%439,99
+5 продавница7.270,91 din/kg
−22%Kapsule Barcaffe Flora Rfa NC 55 g 10/1
- Univerexport%439,99
- Idea · Mercator · Roda%449,99
- Super Vero539,99
+3 продавнице7.999,82 din/kg
−18%Kapsule Starbucks Espresso Caramel Macchiato 12/1
- Idea · Mercator · Roda%679,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi819,99
- Aroma899,99
+1 продавница56,67 din/kom
−24%Kapsule Nescafe Dolce Gusto Roma 16/1
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Super Vero869,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi899,99
+1 продавница7.056,35 din/kg
−24%Kapsule Nescafe Dolce Gusto Palermo 112 g 16/1
- Fortuna Market%599,99
- Euro Ša M665,00
- Idea · Mercator · Roda%699,99
+3 продавнице5.357,05 din/kg
−50%Nescafe Frappe 3u1 Caramel 15 g
- Idea · Mercator · Roda%20,00
- Aleksandrović29,99
- Euro Ša M32,00
+3 продавнице1.333,33 din/kg
−24%Kafa Ins 3u1 Classic Nescafe 15,5 g 10+2 Kesa 186 g
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Metro299,00
- Univerexport330,89
+3 продавнице1.397,80 din/kg
−3%Kafa Mlevena Extra Arabica 100 g
- Aman179,99
- Gomex179,99
- Leon179,99
+5 продавница1.799,90 din/kg
−18%Kafa Mlevena Extra Arabica 200 g
- Univerexport%329,99
- Gomex359,99
- Leon359,99
+5 продавница1.649,95 din/kg
Kafa Instant Grand 18 g 3In1 Classic 9+1 Gratis
- Idea · Mercator · Roda200,00
- Aroma254,99
- Univerexport259,99
+3 продавнице10.000,00 din/kg
−11%Kafa Instant 3u1 Milka Jacobs 10x12,4 g
- Lidl314,99
- Super Vero335,99
- Univerexport376,99
+5 продавница2.540,24 din/kg
−15%Kafa Instant 3u1 Jacobs 12,4 g 5+1 Gratis 62 g
- Univerexport168,54
- Gomex%169,99
- Aman179,99
+5 продавница2.718,39 din/kgKafa Car 100 g All Caffe
- Univerexport129,99
- Podunavlje131,75
- Leon139,99
+5 продавница1.299,90 din/kg
Kafa Car 200 g All Caffe
- Univerexport260,99
- Metalac Market279,00
- Leon279,99
+5 продавница1.304,95 din/kg
Kapsule Jacobs L'Or Colombia 10/1
- ZAM549,90
- Metro638,00
- Super Vero639,99
+5 продавница10.575,00 din/kg
Kafa Instant Cronat Gold Jacobs 75 g
- Cash & Carry Plus499,99
- Super Vero599,99
- Trlić599,99
+5 продавница6.666,53 din/kg
Kapsule Jacobs L'Or Brasil Intensity 8 10/1
- ZAM549,90
- Metro638,00
- Super Vero639,99
+5 продавница10.575,00 din/kg
Ledena Kafa Mocca 2,4% mm Limenka 0,25 l Hochwald
- ZAM119,90
- Čutura129,99
- Super Vero134,99
+5 продавница479,60 din/l
Costa Coffee Espresso 57 g Caps.10/1
- Trlić489,90
- Gomex519,99
- Roda569,99
+5 продавница8.594,74 din/kg
−14%Nescafe Classic Kesa 20 g
- Metro119,00
- Aleksandrović119,99
- BB Trade%119,99
+5 продавница5.950,00 din/kg
Kafa Filter Amigos 250 g
- Aman569,99
- Cash & Carry Plus579,99
- Metro650,00
+5 продавница2.279,96 din/kg
Kafa Doncafe 3 Sec 2 1 Black 8 g
- Gomex29,97
- Idea · Mercator · Roda29,98
- Aroma29,99
+3 продавнице3.746,25 din/kg
−4%KAFA KRALJICA 200G premium
- Mere326,90
- Metalac Market399,00
- Euro Ša M432,00
+5 продавница1.634,50 din/kg
Barcaffe Espresso Classico 250g
- BB Trade669,97
- Super Vero688,99
- Mega Maxi699,99
+5 продавница2.679,88 din/kg
Kafa Espresso u Zrnu 500 g Sinfonia
- Aman999,99
- VP Dima1.299,00
- Prima1.399,00
+5 продавница1.999,98 din/kg
−51%Jacobs Cronat Gold 250 g
- Idea · Mercator · Roda%850,00
- ZAM1.399,90
- Euro Ša M1.454,00
+3 продавнице3.400,00 din/kg
Kafa Doncafe Espresso Vendesso 1 kg
- Cash & Carry Plus1.899,95
- Aman1.959,99
- BB Trade1.999,97
+5 продавница1.899,95 din/kg
Kafa Espresso Barcafe Cremoso 250 g
- Senta Promet799,99
- Podunavlje829,99
- Mega Maxi839,99
+5 продавница3.199,96 din/kg
−25%Inst Jacobs Matcha Latte Van 14,5 g
- Maxi · Mega Maxi%59,99
- RIČ59,99
- Univerexport%59,99
+4 продавнице4.137,24 din/kg
−25%Inst Jacobs Matcha Latte Jag 14,5 g
- Maxi · Mega Maxi%59,99
- RIČ59,99
- Univerexport66,99
+4 продавнице4.137,24 din/kg
−24%Kapsule Nescafe Dolce Gusto Lungo Intenso 16/1
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Trlić749,99
- Metro869,00
+2 продавнице4.861,04 din/kg
−26%Kapsule Nescafe Dolce Gusto Caramel Macchiato 16/1
- Fortuna Market%599,99
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Super Vero%699,99
+2 продавнице4.120,81 din/kg
−18%Cappuccino Starbucks 120g
- Idea · Mercator · Roda%679,99
- Univerexport%699,99
- Maxi Online · Mega Maxi819,99
+1 продавница5.666,58 din/kg
−33%Kafa Instant 3u1 Creamy Nescafe 10x15 g 150 g Kesa
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%219,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Univerexport330,89
1.466,60 din/kg
−26%Kapsule Nescafe Dolce Gusto Milano 16/1
- Idea · Mercator · Roda%699,99
- Univerexport%699,99
- Super Vero869,99
+2 продавнице7.056,35 din/kg
Kafa Instant Crna Black&Easy 11 g 9+1 Gratis
- Univerexport294,99
- Super Vero307,99
- Idea · Mercator · Roda309,99
+2 продавнице26.817,27 din/kg
Kafa Instant 2u1 Jacobs 12,4 g 5+1 Gratis
- Super Vero157,99
- Univerexport168,54
- Aman179,99
+4 продавнице12.741,13 din/kg- −13%
Kafa Car Light 200 g
- Šumadija Market239,90
- Luki259,00
- Morava%259,90
+4 продавнице1.199,50 din/kg
−22%Doncafe Kafa Zimski Moment 200 g
- Soulfood%429,99
- Idea · Mercator · Roda432,00
- Aroma441,50
+2 продавнице2.149,95 din/kg
−3%Kafa Kafica Aroma 200 g
- Prima%379,90
- Sunce (Qvattro)429,99
- Trlić429,99
+4 продавнице1.899,50 din/kg
Nescafe Capuc.18,5 G-Vanila.
- BB Trade59,11
- Europrom59,90
- Senta Promet59,99
+4 продавнице3.195,14 din/kg



































