Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Inst Jacobs Matcha Latte Van 14,5 g

Inst Jacobs Matcha Latte Van 14,5 g
Pakovanje 14,5 g 8 prodavnica Barkod 8711000618141
59,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
4.137,24 din/kg
Najskuplje je 82,99 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,99 din4.137,24 din/kg
-
Univerexport akcija do 31.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 66,99 – 69,99 din59,99 din66,99 din4.137,24 din/kg
-
59,99 din79,99 din4.137,24 din/kg
-
59,99 din79,99 din4.137,24 din/kg
-
79,99 din5.516,55 din/kg+20,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd82,99 din5.723,45 din/kg+23,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta82,99 din5.723,45 din/kg+23,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta82,99 din5.723,45 din/kg+23,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 59,99 | 79,99 |
| 22.09.2026. | 59,99 | 79,99 |
| 20.09.2026. | 79,99 | 79,99 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 82,99 |
Promene cene
- Roda 28.09. 79,99 → 82,99 din +4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- INST JACOBS MATCHA LATTE VAN 14.5GIdea, Mercator, Roda
- Matcha Latte Vanilla Jacobs 14,5gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- Jacobs VanillaMatcha 14.5g #8 NeltRIČ
- CAPPUCINO VANILLA MATCHA JACOBS 8X14.5GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Instant Napitak Cedevita Go Narandža 340 ml
- Šumadija Market94,90
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+36 prodavnica279,12 din/l
−17%Instant Napitak Cedevita Go Limun 340 ml
- Šumadija Market94,90
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+34 prodavnice279,12 din/l
−23%Instant Napitak Cedevita Narandža 455 g
- Cash & Carry Plus369,99
- Morava%384,90
- Prima%389,90
+32 prodavnice813,16 din/kg
−23%Instant Napitak Cedevita Limun 455 g
- Cash & Carry Plus364,99
- Morava%384,90
- Prima%389,90
+31 prodavnica802,18 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Narandža 200 g
- Leon%175,99
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
+30 prodavnica879,95 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Limun 200 g
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
- Europrom%199,90
+29 prodavnica899,50 din/kg
−16%Instant Napitak Cedevita Ananas Mango 200 g
- Transkom 94192,90
- VP Dima%199,90
- Aman%199,99
+26 prodavnica964,50 din/kg
−16%Instant Napitak Cedevita Go Ananas Mango 340 ml
- Aroma89,99
- Medius%99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+26 prodavnica264,68 din/l












