Cene → Akcijski katalozi → Trlić
Trlić: akcije ove nedelje
408 sniženja · 0 novih danas · 404 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−26%VOĆNI NAPITAK BRAVO SUNNY ORANGE 0,5L PET
94,99 din69,99 din139,98 din/l
−26%PEPSI 0,5L
94,99 din69,99 din139,98 din/l
−26%PEPSI MAX 0,5L
94,99 din69,99 din139,98 din/l
−26%PALENTA INSTANT KUKURUZNA SA SIROM DR.OETKER 55G
94,99 din69,99 din1.272,55 din/kg
−26%BRAVO 0.5L MULTIVITAMIN ACE
94,99 din69,99 din139,98 din/l
−26%BRAVO 0.5L SUNNY STRAWBERRY
94,99 din69,99 din139,98 din/l
−26%BRAVO JABUKA 0.5L
94,99 din69,99 din139,98 din/l
−26%BRAVO MALINA LIMUN 0.5L
94,99 din69,99 din139,98 din/l
−26%BRAVO VISNJA 0.5L
94,99 din69,99 din139,98 din/l
−26%Pepsi Twist 0500 12
94,99 din69,99 din139,98 din/l
−26%BRAVO ZELENA JABUKA 0.5l RAUCH
94,99 din69,99 din139,98 din/l
−26%KEKS SENDVIČ ČOKO PITICE MEDELA 138G
189,99 din139,99 din1.014,42 din/kg
−26%KEKS SENDVIČ ČOKO PITICE KAKAO MEDELA 138G
189,99 din139,99 din1.014,42 din/kg
−26%KREM NUTELLA 750G
949,99 din699,99 din933,32 din/kg
−26%JOGURT VOĆNI DR MILK JAGODA 330G
94,90 din69,99 din212,09 din/kg
−26%JOGURT VOĆNI DR MILK KAJSIJA 330G
94,90 din69,99 din212,09 din/kg
−26%DR MILK VOCNI JOGURT SUMSKO V 330g
94,90 din69,99 din212,09 din/kg
−26%Vlazne maramice 50/1 za pod FAIRY Power
499,99 din369,99 din7,40 din/kom
−26%Vlazne maramice 50/1 za pod FAIRY Lemon
499,99 din369,99 din7,40 din/kom
−26%JOGURT PEKARSKI 1%MM 975G PET
175,00 din129,99 din133,32 din/kg
−25%FLIPS MAX PILETINA CLIPSY 30G
59,99 din44,99 din1.499,67 din/kg
−25%FLIPS MAX SLANINA CLIPSY 27G
59,99 din44,99 din1.666,30 din/kg
−25%FLIPS SIR CLIPSY 30G
59,99 din44,99 din1.499,67 din/kg
−25%FLIPS HOT DOG CLIPSY 30G
59,99 din44,99 din1.499,67 din/kg
−25%PALENTA INSTANT KUKURUZNA DR.OETKER 60G
79,99 din59,99 din999,83 din/kg
−25%DR.MILK NAMAZ SIRETO 100GR
99,99 din74,99 din749,90 din/kg
−25%KOBASICA PILEĆA PIVKA 350G
199,99 din149,99 din428,54 din/kg- −25%
ACE IZBELJIVAC GEL ZA DOMACIONSTVO 750ml EUCALIPTUS T
199,99 din149,99 din199,99 din/l
−25%TUNA KOMADI LA PERLA 170G
239,99 din179,99 din1.058,76 din/kg
−25%MARAMICE ZA ČIŠĆENJE POWER FAIRY 100/1
399,99 din299,99 din3,00 din/kom
−25%MARAMICE ZA ČIŠĆENJE LEMON FAIRY 100/1
399,99 din299,99 din3,00 din/kom
−25%Vlazne maramice 100/1 FAIRY Lavanda za ciscenje povrsina
399,99 din299,99 din3,00 din/kom
−25%Vlazne maramice 100/1 FAIRY Lily za ciscenje povrsina
399,99 din299,99 din3,00 din/kom- −25%
FAIRY JASMIN MARAMICE ZA DOMACINSTVO 100/1
399,99 din299,99 din3,00 din/kom - −25%
FAIRY FREZIJA MARAMICE ZA DOMACINSTVO 100/1
399,99 din299,99 din3,00 din/kom - −25%
*Escajg 24/1 INOX 3060084 Metalac
1.999,99 din1.499,99 din62,50 din/kom - −25%
Deterdzent za posudje FAIRY 2.5l Limun
729,99 din549,99 din220,00 din/l
−24%NAPOLITANKE KAKAO KREM ŠTARK 360G
329,99 din249,99 din694,42 din/kg- −24%
SOFT&FRESH PARFEMSKE KUGLICE 210G WHITE ORCHID
249,99 din189,99 din904,71 din/kg - −24%
SOFT&FRESH PARFEMSKE KUGLICE 210G FRESH BREEZE T
249,99 din189,99 din904,71 din/kg
−24%JOGURT PROBIOLIFE DR MILK 1,0%MM 1,5KG
209,90 din159,99 din106,66 din/kg
−24%TESTENINA ŠPAGETE DIVELLA 500G
169,99 din129,99 din259,98 din/kg
−24%TESTENINA PENNE RIGATE DIVELA 500G
169,99 din129,99 din259,98 din/kg
−24%TESTENINA FUSILLI DIVELA 500G
169,99 din129,99 din259,98 din/kg
−24%BONI PERFEX JUMBO KUHINJSKI UBRUS 1/1 2SL
169,99 din129,99 din464,25 din/kg
−23%CHUPA CHUPS STRAWBERRY SHOWER GEL 300ML
299,99 din229,99 din766,63 din/l
−23%CHUPA CHUPS TUTTI FRUTTI SHOWER GEL 300ML
299,99 din229,99 din766,63 din/l
−23%CHUPA CHUPS COLA SHOWER GEL 300ML
299,99 din229,99 din766,63 din/l