Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.800 sniženja · 3.536 novih danas · 52 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−22%Bellenat Napoleon vsop box 0700
1.029,99 din799,99 din1.142,84 din/l
−22%VOĆNI NAPITAK BRAVO JABUKA 0,25L LIMENKA
82,35 din63,99 din255,96 din/l
−22%VOĆNI NAPITAK BRAVO BRESKVA 0,25L LIMENKA
82,35 din63,99 din255,96 din/l
−22%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 0,25L LIMENKA
82,35 din63,99 din255,96 din/l
−22%BRAVO 0.25L GROZDJE LIM.
82,35 din63,99 din255,96 din/l
−22%BRAVO 0.25L MULTIVITAMIN LIM.
82,35 din63,99 din255,96 din/l
−22%BRAVO 0.25L VISNJA LIM.
82,35 din63,99 din255,96 din/l
−22%GRAŠAK BONDUELLE 800G LIM.
479,99 din372,99 din466,24 din/kg
−22%KREMA LICE NAT WRIN CARE 50ML MULTI
617,26 din479,99 din9.599,80 din/l- −22%
OM LENOR BEADS GOLD 195G
771,49 din599,99 din3.076,87 din/kg - −22%
OM LENOR BEADS SPRING 195G
771,49 din599,99 din3.076,87 din/kg
−22%HRANA ZA MAČKE JUNIOR FELIX 85G
89,99 din69,99 din823,41 din/kg
−22%HRANA ZA MALE PSE GOV. I KROMPIR U SOSU ONE 85G
89,99 din69,99 din823,41 din/kg
−22%PIVO MERAK 0.5L LIMENKA
89,99 din69,99 din139,98 din/l
−22%KESA ZA PEČENJE 5/1 FRESH&PACK
89,99 din69,99 din14,00 din/kom
−22%ČOKOLADA MINI TRIO BOUNTY 85G
179,99 din139,99 din1.646,94 din/kg
−22%HRANA ZA MAČKE POSLASTICA SIR DREAMIES 60G
179,99 din139,99 din2.333,17 din/kg
−22%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 1L BRIK
179,99 din139,99 din139,99 din/l
−22%BALZAM ZA KOSU TRI ŽELJE 250ML
179,99 din139,99 din559,96 din/l
−22%SAPUN GLICERINSKI BRESKVA DR PLANT 100G
179,99 din139,99 din1.399,90 din/kg
−22%SAPUN GLICERINSKI JABUKA DR PLANT 100G
179,99 din139,99 din1.399,90 din/kg
−22%DETERDŽENT ZA VEŠ MOUNTAIN FRESH 4PR MERIX 300G
179,99 din139,99 din466,63 din/kg
−22%FINO KESE 6L
179,99 din139,99 din2,80 din/kom
−22%HiPP BABY voda 1l
179,99 din139,99 din139,99 din/l
−22%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SENSITIVE SILAN 800ML
359,99 din279,99 din318,17 din/l
−22%ČAJ CRNI ENGLISH BREAKFAST AHMAD 40G
449,99 din349,99 din8.749,75 din/kg
−22%ČAJ ZELENI PURE GREEN AHMAD 40G
449,99 din349,99 din8.749,75 din/kg
−22%TESTENINA BEZ GLUTENA ŠPAGETE BARILLA 400G
449,99 din349,99 din874,98 din/kg
−22%TESTENINA BEZ GLUTENA FUSILLI BARILLA 400G
449,99 din349,99 din874,98 din/kg
−22%KREM EUROCREM 500G
539,99 din419,99 din839,98 din/kg
−22%LAK ZA KOSU CRVENI TAFT 250ML
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%LAK ZA KOSU POWER CASHMERE TAFT 250ML
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%LAK ZA KOSU VOLUME 5 TAFT 250ML
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%LAK ZA KOSU PERFECT FLEX TAFT 250ML
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%LAK ZA KOSU ULTIMATE TAFT 250ML
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%LAK ZA KOSU ALOE BOOST TAFT 250ML
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%TAFT lak 0250 power&fullness
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%TAFT lak 0250 Invisible
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%TAFT LAK 250ML VOLUME
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%TAFT LAK ULTRA 250ml
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%TAFT LAK 250ML POWER
629,99 din489,99 din1.959,96 din/l
−22%PIRINAČ ARBORIO RISO SCOTTI 1KG
899,99 din699,99 din699,99 din/kg
−22%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BELI FROSCH 1.5L
899,99 din699,99 din466,66 din/l
−22%DE KUYPER AMARETO 0.7L P.R
1.799,99 din1.400,00 din2.000,00 din/l
−22%Organix šargarepa flips 6m+ 20g
359,99 din280,00 din14.000,00 din/kg
−22%Organix flips sa povrćem 7m+ 15g
359,99 din280,00 din18.666,67 din/kg
−22%SALVETE PREM BELA 3SL 30/1 NATUR
89,99 din70,00 din2,33 din/kom
−22%MLEKO ZA TELO BABY HIDRATANTNO 2025 BECUTAN 200ML
295,65 din229,99 din1.149,95 din/l