Cene → Kućna hemija → Deterdžent za Suđe Max Power Pomeg. Fairy 730 ml

Deterdžent za Suđe Max Power Pomeg. Fairy 730 ml
Najskuplje je 519,99 din, +49% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
349,90 din479,00 din479,32 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula349,99 din479,44 din/l+0,09 din
-
Metro akcija do 14.10. veleprodaja✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana6 prodavnica: 375,00 din · Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad375,00 din498,00 din513,70 din/l+25,10 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun375,00 din akcija
- Beograd · Metro, Krnjača375,00 din akcija
- Beograd · Metro, Vidikovac375,00 din akcija
- Kragujevac · Metro375,00 din akcija
- Niš · Metro375,00 din akcija
- Novi Sad · Metro375,00 din akcija
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta399,00 din546,58 din/l+49,10 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta399,90 din547,81 din/l+50,00 din
-
399,99 din497,94 din547,93 din/l+50,09 din
-
399,99 din497,94 din547,93 din/l+50,09 din
-
399,99 din497,94 din547,93 din/l+50,09 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik419,99 din575,33 din/l+70,09 din
-
439,99 din506,99 din602,73 din/l+90,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta439,99 din602,73 din/l+90,09 din
-
439,99 din506,99 din602,73 din/l+90,09 din
-
439,99 din506,99 din602,73 din/l+90,09 din
-
dm136 radnji u 48 mesta459,00 din628,77 din/l+109,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta499,97 din684,89 din/l+150,07 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad499,99 din684,92 din/l+150,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 499,99 – 543,99 din511,99 din701,36 din/l+162,09 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta519,99 din712,32 din/l+170,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Maxi · Univerexport · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 349,99 | 497,94 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 497,94 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET TEC FAIRY MAX POWER POMEGRANTE 0.730LBB Trade
- DET.ZA SUDJE FAIRY POWER POMEGRANATE 730MLCash & Carry Plus
- FAIRY MAX POWER NAR det.za sud.730mldm
- FAIRY MAX POWER POMEGR.730ml-390Europrom
- TEČNOST ZA POSUĐE FAIRY 730ML MAX POWER NARFortuna Market
- TEČ SUD FAIRY MAX POW HD POME 730MLIdea, Mercator, Roda
- FAIRY MAX POWER NAR TEC.ZA PRANJE POSUDJA 730 MLLilly
- Det.za sud.Max Power Pome Fairy 730mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −63 % po l
Deterdžent za Suđe Blis Green Lemon 1 l Panonija
- Prima175,00
- Cash & Carry Plus179,99
175,00 din/l
−61 % po lDeterdžent za Suđe Lemon Fairy 800 ml
- VUM149,99
- Sunce (Qvattro)249,99
- RIČ289,00
+11 prodavnica187,49 din/l- −61 % po l
Deterdžent za Suđe DWL Lemon&Ginger Spin 800 ml
- Aleksandrović149,99
- VP Dima199,00
- Univerexport%219,99
+3 prodavnice187,49 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 900 ml
- Čutura%269,99
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
+39 prodavnica299,99 din/l
−33%Deterdžent za Suđe Limun Mer 450 ml
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+38 prodavnica233,33 din/l
−24%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%Deterdžent za Veš Jorgovan 30 pr Merix 2,25 kg
- Morava%399,99
- RIČ%399,99
- VUM%399,99
+36 prodavnica177,77 din/kg
−24%Deterdžent za Suđe Chamomile&Vitamin Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−30%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 450 ml
- RIČ104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−42%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 750 ml
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
- Fortuna Market169,99
+34 prodavnice213,32 din/l
−35%Deterdžent za Suđe Chamomile Fairy 900 ml
- Univerexport%259,99
- Leon%279,99
- Senta Promet289,99
+33 prodavnice288,88 din/l










