Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−18%Boja za Kosu Pref 5,25 L'Oreal
1.399,00 din1.149,00 din218,86 din/l
−18%Boja za Kosu Pref 8,1 L'Oreal
1.399,00 din1.149,00 din141,85 din/l
−18%Boja za Kosu Pref 3 L'Oreal
1.399,00 din1.149,00 din383,00 din/l
−18%Boja za Kosu Pref 4,15 L'Oreal
1.399,00 din1.149,00 din276,87 din/l
−18%Boja za Kosu Pref 10,21 L'Oreal
1.399,00 din1.149,00 din112,54 din/l
−18%Boja za Kosu Pref 9,1 L'Oreal
1.399,00 din1.149,00 din126,26 din/l
−18%Bananica Čokoladna Štark 25 g
27,99 din22,99 din919,60 din/kg
−18%Origano 3 g Centroproizvod
27,99 din22,99 din7.663,33 din/kg
−18%Vlažne Maramice Baby Bamboo 80/1
279,99 din229,99 din2,87 din/kom
−18%Kašica od Mesa Jun.Povrće Pavlaka Nutrino 190 g
279,99 din229,99 din1.210,47 din/kg
−18%Kašica Meso+ćuretina+brokoli Nutrino 190 g
279,99 din229,99 din1.210,47 din/kg
−18%Voćni Sok Fruvita Mango,breskve&Ništa Više 0,8 l
279,99 din229,99 din287,49 din/l
−18%Esencija Teslić 230 ml
279,99 din229,99 din999,96 din/l- −18%
Ananas
279,99 din229,99 din
−18%Toaletni Papir 3Sl Soft&Light Perfex 10/1
279,99 din230,00 din23,00 din/kom
−18%Začin Peršun Kotanyi 7 g
101,01 din82,99 din11.855,71 din/kg- −18%
Kobasica Rustiko Sir Ljuta 245 g Fam
729,99 din599,90 din2.448,57 din/kg
−18%Pepsi 0,33 l
72,99 din59,99 din181,79 din/l
−18%Pepsi Max 0,33 l
72,99 din59,99 din181,79 din/l
−18%Majonez Polimark delikates kesa 90ml
72,99 din59,99 din666,56 din/l
−18%Pepsi Twist 0,33 l
72,99 din59,99 din181,79 din/l
−18%Sok Mirinda Orange 0.33l
72,99 din59,99 din181,79 din/l
−18%Friskies Preliv za Macke Junior 85 g
72,99 din59,99 din705,76 din/kg
−18%Whiskey Bushmills Black 40% 0,7 l
3.649,99 din2.999,99 din4.285,70 din/l
−18%Vino Crveno Shiraz Trivanović 0,75 l
1.459,99 din1.200,00 din1.600,00 din/l
−18%Vino Pen Jacob's Creek SP CH 0,75 l
1.459,99 din1.200,00 din1.600,00 din/l- −18%
Vermut Filipetti Rosso 1 l
522,99 din430,00 din430,00 din/l
−18%Čaj Zeleni Jasmin Romance Ahmad 40 g
449,99 din369,99 din9.249,75 din/kg
−18%Čaj Green Mint 40 g Ahmad
449,99 din369,99 din9.249,75 din/kg
−18%Smrznuti Panirani Kolutići Lignje Frikom 400 g
449,99 din369,99 din924,98 din/kg
−18%Čaj Earl Gray 40 g Ahmad
449,99 din369,99 din9.249,75 din/kg
−18%Sir Mascarpone 500 g Galbani
899,99 din739,99 din1.479,98 din/kg
−18%Pasta za Zube Colgate Naturals Charcoal 75 ml
449,99 din370,00 din4.933,33 din/l
−18%Sir Burrata Zanetti 150 g
619,99 din509,99 din3.399,93 din/kg
−18%Četkica za Zube Dečija Moc Kids 0+ CHML.
328,21 din269,99 din
−18%Krema za Lice Hyaluron Aloe Garnier 50 ml
826,62 din679,99 din13.599,80 din/l
−18%Gel za Lice Noćni Hyaluron Aloe Garnier 50 ml
826,62 din679,99 din13.599,80 din/l
−18%Liker Baileys Tiramisu 0,7 l
2.989,99 din2.459,99 din3.514,27 din/l
−18%Felix Duo 85 g
78,99 din64,99 din764,59 din/kg
−18%Schweppes Tonic Water 1,25 l
157,99 din129,99 din103,99 din/l
−18%Schweppes Bitter Lemon 1,25 l
157,99 din129,99 din103,99 din/l
−18%Schweppes Tangerine 1,25 l
157,99 din129,99 din103,99 din/l
−18%Schweppes Bitter Lemon Zero 1,25 l
157,99 din129,99 din103,99 din/l
−18%Mleko Sveže Moja Kravica D3 968 ml PET
157,99 din129,99 din134,29 din/l
−18%Deterdžent za Suđe Lemon&Lime Spin 450 ml
133,65 din110,00 din244,44 din/l
−18%Deterdžent za Suđe Lemon&Lime Spin 750 ml
255,15 din210,00 din280,00 din/l
−18%Brijač Muški Blue 3 Comfort Gillette 8/1
826,15 din679,99 din85,00 din/kom
−18%Whiskey Togouc Japan Prem 40% 0,7 l
8.999,99 din7.409,99 din10.585,70 din/l