Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED KINDER BUENO POT 455ML

SLADOLED KINDER BUENO POT 455ML
Pakovanje 455 ml 6 prodavnica Barkod 8000500467145
699,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.538,44 din/l
Najskuplje je 799,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
699,99 din1.538,44 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta699,99 din1.538,44 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta699,99 din1.538,44 din/l
-
Maxi404 radnje u 78 mesta744,99 din1.637,34 din/l+45,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta744,99 din1.637,34 din/l+45,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta799,99 din1.758,22 din/l+100,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 699,99 | 722,49 |
| 01.09.2026. | 699,99 | 722,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOLED KINDER BUENO POT 455MLAman, Idea, Mercator, Roda
- Sladoled Kinder Bueno Pot 455mlMaxi, Mega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Šumadija Market539,90
- Lidl599,99
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
- Super Vero654,99
+33 prodavnice384,84 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l
SLADOLED SENDVIČ PLAZMA FRIKOM 129ML
- Luki100,00
- Aksa130,00
- Sunce (Qvattro)135,00
+33 prodavnice775,19 din/l











