Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−18%Mirinda 0,5 l
84,99 din69,69 din139,38 din/l
−13%Pepsi 0,5 l
79,99 din69,69 din139,38 din/l
−13%Pepsi Twist 0,5 l
79,99 din69,69 din139,38 din/l
−13%Pepsi Max 0,5 l
79,99 din69,69 din139,38 din/l
−46%Komadići u Umaku Ćuret 405 g Buddy
129,99 din69,99 din172,81 din/kg
−46%Komadići u Umaku Govedina 405 g Budd
129,99 din69,99 din172,81 din/kg
−42%Čokolada Mini Leo Go Milka 48 g
119,99 din69,99 din1.458,13 din/kg
−36%Aquafresh 50 ml Fresh&Minty
109,99 din69,99 din1.399,80 din/l
−35%Cureca Pasteta 75 g Carnex
107,99 din69,99 din933,20 din/kg
−31%Sapun Baby Becutan 90 g
101,25 din69,99 din777,67 din/kg
−31%Sapun Baby Badem Becutan 90 g
101,25 din69,99 din777,67 din/kg
−31%Sapun sa Lavandom 90 g Becutan
101,25 din69,99 din777,67 din/kg
−30%Sunđer Krpa Top Star 2/1
99,99 din69,99 din35,00 din/kom
−30%Čips Rebrasti Chili Chipsy 60 g
99,99 din69,99 din1.166,50 din/kg
−27%Čips Tartufi 100 g Special Moments
96,31 din69,99 din699,90 din/kg
−27%Čips Med i Senf 100 g Special Moment
96,31 din69,99 din699,90 din/kg
−26%Hrana za Mačke Gourmet Gold Pašteta Piletina 85 g
94,99 din69,99 din823,41 din/kg
−26%Hrana za Mačke Gourmet Gold Savory Cake Govedina 85 g
94,99 din69,99 din823,41 din/kg
−26%Hrana za Mačke Junior Gold Gourmet 85 g
94,99 din69,99 din823,41 din/kg
−26%Flips Čoko Smoki Štark 40 g
94,99 din69,99 din1.749,75 din/kg
−26%Gourmet Gold Savory Cake Piletina 85 g Konzerva
94,99 din69,99 din823,41 din/kg
−26%Gourmet Gold pasteta curetina 85g
94,99 din69,99 din823,41 din/kg
−26%Gourmet Gold Konz.Za Mačke Goved.85 g
94,99 din69,99 din823,41 din/kg
−26%Hrana za Macke Gourmet Go LD Savory Cake Jagnjetina
94,99 din69,99 din823,41 din/kg
−22%Hrana za Mačke PPF Chicken Prevital 100 g
89,99 din69,99 din699,90 din/kg
−22%Hrana za Mačke Junior Felix 85 g
89,99 din69,99 din823,41 din/kg
−22%Hrana za Male Pse Gov. i Krompir u Sosu One 85 g
89,99 din69,99 din823,41 din/kg
−22%Hrana za Pse PPF Beef Reno 100 g
89,99 din69,99 din699,90 din/kg
−22%Pivo Merak 0,5 l Limenka
89,99 din69,99 din139,98 din/l
−22%Pašteta Riblja sa Povrćem 50 g Carnex
89,99 din69,99 din1.399,80 din/kg- −22%
Šargarepa
89,99 din69,99 din
−22%Kesa za Pečenje 5/1 Fresh&Pack
89,99 din69,99 din14,00 din/kom
−20%Pivo Banjalučko 0,5 l Limenka
87,99 din69,99 din139,98 din/l
−20%Žitni Bar Fitnes Choco Nestle 23,5 g
87,99 din69,99 din2.978,30 din/kg
−20%Žitni Bar Nesquik Nestle 25 g
87,99 din69,99 din2.799,60 din/kg
−20%Voćni Sok Life Premium Jabuka 0,25 l
87,99 din69,99 din279,96 din/l
−20%Voćni Sok Life Borovnica Aronija 0,25 l Limenka
87,99 din69,99 din279,96 din/l
−18%Začin Mirođija Podravka 10 g
85,86 din69,99 din6.999,00 din/kg
−18%Bombone Wild Berries Skittles 38 g
84,99 din69,99 din1.841,84 din/kg
−18%Bombone Friuts Skittles 38 g
84,99 din69,99 din1.841,84 din/kg
−18%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
84,99 din69,99 din1.841,84 din/kg
−18%Hrana za Pse Adult Govedina Pedigree 100 g
84,99 din69,99 din699,90 din/kg
−18%Hrana za Mačke Izbor Živine Junior Whiskas 85 g
84,99 din69,99 din823,41 din/kg
−18%Hrana za Mačke Whiskas Kesica Losos 85 g
84,99 din69,99 din823,41 din/kg
−18%Hrana za Mačke Ćuretina Whiskas 85 g
84,99 din69,99 din823,41 din/kg
−18%Hrana za Pse Adult Piletina i Povrće Pedigree 100 g
84,99 din69,99 din699,90 din/kg
−18%Čokolada Mini Waffelini Choco Milka 31 g
84,99 din69,99 din2.257,74 din/kg
−18%Čokolada Mini Waffelini Milk Milka 31 g
84,99 din69,99 din2.257,74 din/kg