Cene → Sveže i prerađeno meso → Mesni Narezak Goveđi Neoplanta 100 g

Mesni Narezak Goveđi Neoplanta 100 g
Pakovanje 100 g 8 prodavnica Barkod 8600763027744
84,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
849,90 din/kg
Najskuplje je 149,00 din, +75% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
84,99 din849,90 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta109,00 din1.090,00 din/kg+24,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd131,59 din1.315,90 din/kg+46,60 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta131,59 din1.315,90 din/kg+46,60 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta131,59 din1.315,90 din/kg+46,60 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 133,99 – 146,99 din141,99 din1.419,90 din/kg+57,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta143,42 din1.434,20 din/kg+58,43 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta149,00 din1.490,00 din/kg+64,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 84,99 | 131,59 |
| 01.09.2026. | 84,99 | 131,59 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MOJA NEO. GOVEDJI NAREZAK 100GEuro Ša M
- NAREZAK GOVEĐI 100G NEOPLANTAIdea, Mercator, Roda
- GOVEDJI NAREZAK 100 G NEOPLANTALuki
- Goveđi Narezak Neoplanta Alupak Moja 100 gMetalac Market
- GOVEĐI NAREZAK FOLIJA 100G NEOPLANTATekijanka
- MESNI NAREZAK GOVEĐI NEOPLANTA 100GUniverexport
- NEO GOVEĐI NAREZAK 100GVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−18 % po kgMesni Narezak Neoplanta 100 g
- Univerexport%69,99
- VUM114,99
- Luki119,00
+10 prodavnica699,90 din/kg- −14 % po kg
Neoplanta Mesni Narezak 150 g
- Leon109,99
- Luki139,90
- Cash & Carry Plus139,99
+1 prodavnica733,27 din/kg
−14 % po kgMesni Narezak Moja Neoplanta 150 g
- Metalac Market%109,99
- Tekijanka114,99
- Transkom 94119,99
+27 prodavnica733,27 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Mesni Narezak Carnex 150 g
- Prima%145,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+32 prodavnice972,67 din/kg
−27%Mesni Narezak 100 g Folija Carnex
- Morava%94,90
- VP Dima%109,90
- Univerexport%109,99
+27 prodavnica949,00 din/kg
−15%Mesni Narezak Moja Neoplanta 150 g
- Metalac Market%109,99
- Tekijanka114,99
- Transkom 94119,99
+27 prodavnica733,27 din/kg
−25%Mesni Narezak Yuhor 150 g
- Leon%119,99
- Europrom139,90
- Morava%144,90
+25 prodavnica799,93 din/kg
−11%Mesni Narezak Goveđi Moja Neoplanta 150 g
- VUM131,99
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ154,99
+18 prodavnica879,93 din/kg
Mesni Obrok Carnex 150 g
- Metro114,49
- VUM125,99
- Euro Ša M127,00
+17 prodavnica763,27 din/kg
Mesni Narezak Pikant Carnex 100 g
- Metalac Market129,00
- Fortuna Market134,99
- Šumadija Market139,00
+14 prodavnica1.290,00 din/kg
Mesni Narezak Stari Beograd 400 g
- Profi139,99
- Mega Maxi142,99
- Cash & Carry Plus154,99
+14 prodavnica349,98 din/kg












