Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 0 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−11%Sir Gauda 45% mm 250 g Bergola
449,99 din399,99 din1.599,96 din/kg
−11%Vino 1 l Sangria Flamenco 1/6 " Status"
449,99 din399,99 din399,99 din/l
−11%Začin Dodatak Jelima Vegeta 400 g Dozna
447,66 din399,99 din999,98 din/kg
−10%Vino Crveno Kalcino Status 1 l
444,99 din399,99 din399,99 din/l
−9%Kafa Mlevena Bonito 200 g
439,99 din399,99 din1.999,95 din/kg
−7%Tortilja Mexicana Mucho 640 g
429,99 din399,99 din624,98 din/kg
−63%Aditiv za Pr Veša 2 l Chicco Higijen
1.078,35 din400,00 din200,00 din/l
−63%Set Nivea Men Xmas Box 2024 Ready To Go
1.076,64 din400,00 din
−60%Sred Sun Sprej Kakao 100 ml Ziaja
999,99 din400,00 din4.000,00 din/l
−56%Set Bu Absolute Me Deo+sh Gel
909,99 din400,00 din1.000,00 din/l
−56%Krema Samopot Lirene Macc 150 ml
907,69 din400,00 din2.666,67 din/l
−55%Lirene kokos.voda/samopotamnjivanje 200ml
898,23 din400,00 din2.000,00 din/l
−55%Ulje Spr Summe Dream Spf6 200 ml Car
891,00 din400,00 din2.000,00 din/l
−55%Bu Set Deo+gel Fairy s Secret
879,99 din400,00 din1.000,00 din/l
−54%Brijač Ženski Soleil Click Sensitive Bic 1+4
867,75 din400,00 din
−53%Maska za Kosu Bond Repair Miracles Pantene 300 ml
849,99 din400,00 din1.333,33 din/l
−52%Sred Posle Sun D-Pant Int 200 ml Eve
836,32 din400,00 din2.000,00 din/l
−51%Ulje Care&Pr Spf6 SP Multiact 200 ml
819,99 din400,00 din2.000,00 din/l
−50%Mleko za Sun SPF 20 Spr Multi 200 ml
806,25 din400,00 din2.000,00 din/l
−49%SN Hyaluronic aloe gel za čišćenje lica 250ml
789,99 din400,00 din1.600,00 din/l
−49%Šampon i kupka DEDA MRAZ 400ml
783,00 din400,00 din1.000,00 din/l
−49%Vlažne Maramice Baby Fresh Pampers 4x52
782,68 din400,00 din7,69 din/kom
−49%Pampers sensitive vlažne maramice 4x52/1
782,68 din400,00 din7,69 din/kom- −47%
Sprej Zašt za Kosu C&P 100 ml Multia
749,99 din400,00 din4.000,00 din/l - −46%
Patrone Venus Embrace 2 kom P&G
740,00 din400,00 din200,00 din/kom - −46%
Losion za Sun SPF 20 Multiac 200 ml
737,88 din400,00 din2.000,00 din/l
−45%Set Ž Gold Mini Kadica Idc Institut
729,99 din400,00 din200,00 din/kom
−44%Dove deo sprej AC passion fruit&lemon 150ml
719,99 din400,00 din2.666,67 din/l- −44%
Krema Sun SPF 50+baby 80 ml Abbronz
711,90 din400,00 din5.000,00 din/l - −43%
Krema Sun SPF 50+80 ml Abbronzare
705,60 din400,00 din5.000,00 din/l
−42%Set DOVE W RELAX (sg+sapun+pufna)
689,99 din400,00 din
−41%Set za Žene Argan+pufna Malizia
679,99 din400,00 din
−41%Set za Žene Talco+pufna Malizia
679,99 din400,00 din
−40%Pasta za Zube Parodontax 75 ml Whitening
669,99 din400,00 din5.333,33 din/l
−39%Edt Minnie Mouse 30 ml
659,99 din400,00 din13.333,33 din/l
−39%Šampon H&S Apple 330 ml
659,25 din400,00 din1.212,12 din/l
−39%Sred Nameštaj Kh-7 Drvo&Koža 750 ml
656,62 din400,00 din533,33 din/l
−39%Pasta za Zube Pro Densify.Daily Prot.Oral-B 65 ml
652,23 din400,00 din6.153,85 din/l
−38%Vino Spumante Brut 0,75 l Bella Se
649,99 din400,00 din533,33 din/l
−37%Krema za Lice BB Tonirana Bronze Multiactiv 50 ml
638,55 din400,00 din8.000,00 din/l- −35%
Gel Tuš Cvet Pam Arg Ulje 300 ml Niv
620,07 din400,00 din1.333,33 din/l - −35%
Gel Tuš Voda Dr Ba Ulje 300 ml Niv
620,07 din400,00 din1.333,33 din/l
−34%Losion Pos Sunča Sun Multiact 200 ml
609,99 din400,00 din2.000,00 din/l
−34%Pivo Nektar 6x0,5 l Can
602,99 din400,00 din133,33 din/l
−33%Puder BM 150 g Chicco
599,99 din400,00 din2.666,67 din/kg- −32%
Nožić Gillette Ex W 5/1 P&G
590,00 din400,00 din80,00 din/kom
−29%Gillette Men Stick 70 ml Artic Ice
564,21 din400,00 din5.714,29 din/l
−29%Gillette Clear Gel Cool Wave 70 ml
564,21 din400,00 din5.714,29 din/l