Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Tuširanje Urea Repairing Lactovit 600 ml

Gel za Tuširanje Urea Repairing Lactovit 600 ml
Pakovanje 600 ml 10 prodavnica Barkod 8411135351721
379,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 15.10.
633,32 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 599,99 din, +58% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 15.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 567,99 – 628,99 din379,99 din610,74 din633,32 din/l
-
379,99 din599,99 din633,32 din/l
-
379,99 din599,99 din633,32 din/l
-
379,99 din599,99 din633,32 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula394,99 din658,32 din/l+15,00 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta449,99 din749,98 din/l+70,00 din
-
469,99 din586,99 din783,32 din/l+90,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta489,97 din816,62 din/l+109,98 din
-
dm136 radnji u 48 mesta589,00 din981,67 din/l+209,01 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta599,99 din999,98 din/l+220,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Idea · Roda · Mercator · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 394,99 | 594,50 |
| 01.10.2026. | 394,99 | 594,50 |
| 01.09.2026. | 369,00 | 593,49 |
Promene cene
- dm 01.10. 369,00 → 589,00 din +60%
- BB Trade 01.10. 569,97 → 489,97 din -14%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LACTOVIT UREA SHOWER GEL 600MLAleksandrović
- GEL ZA TUSIRANJE LACTOVIT UREA 600MLBB Trade
- TUS GEL LACTOVIT LACTO UREA 600MLCash & Carry Plus
- lactovit lactourea tuš/gel ž.600mldm
- GEL TUŠ REPAIRING 600ML LACTOVITIdea, Mercator, Roda
- LACTOVIT LACTOUREA TUS GEL 600MLLilly
- GEL ZA TUŠIRANJE LACTOVIT GB LACTOUREA 600MLSuper Vero
- GEL ZA TUŠIRANJE UREA REPAIRING LACTOVIT 600MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l










