Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.782 sniženja · 0 novih danas · 37 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−28%Pasta za zube Colgate max clean75ml
319,99 din229,99 din3.066,53 din/l
−28%KAŠICA POVRĆE+PIRINAČ+PILETINA HIPP 190G
319,44 din229,99 din1.210,47 din/kg
−28%KAŠICA KUKURUZ ŠEĆERAC+PIRE+ĆURETINA HIPP 190G
319,44 din229,99 din1.210,47 din/kg
−27%ULOŠCI DNEVNI KAMILICA NATURELLA 42/1
314,19 din229,99 din5,48 din/kom
−26%PASULJ CRVENI BONDUELLE 400G LIM.
309,99 din229,99 din574,98 din/kg
−26%KUKURUZ ŠEĆERAC BONDUELLE 340G LIM.
309,99 din229,99 din676,44 din/kg
−23%KREMA ZAŠTITNA 48 ZA RUKE 100ML
299,99 din229,99 din2.299,90 din/l
−23%SREDSTVO ZA KUPATILO MARINE DUCK 750ML
299,99 din229,99 din306,65 din/l
−23%SREDSTVO ZA KUPATILO PINE DUCK 750ML
299,99 din229,99 din306,65 din/l
−23%ULOŠCI HIGIJENSKI CLASSIC SUPER DUO LIBRESSE 18/1
299,99 din229,99 din12,78 din/kom
−23%HRANA ZA MALE PSE PILETINA U SOSU ONE ADULT 4X85G
299,99 din229,99 din676,44 din/kg
−23%KEKS PETIT POSNI APETIT 570G
299,99 din229,99 din403,49 din/kg
−23%SREDSTVO ZA KUPATILO GEL BLOOMING BREF 750ML
299,99 din229,99 din306,65 din/l
−23%SREDSTVO ZA KUPATILO GEL AQUA FRESH BREF 750ML
299,99 din229,99 din306,65 din/l
−23%SOK ALOE VERA ČIJA 0.5L ALEO
299,62 din229,99 din459,98 din/l
−22%MLEKO ZA TELO BABY HIDRATANTNO 2025 BECUTAN 200ML
295,65 din229,99 din1.149,95 din/l
−21%VLAŽNE MARAMICE BABY NEVENA 60/1 2+1 GRATIS
291,97 din229,99 din3,83 din/kom
−21%Ulosci NATURELLA DUO S5 12/1 Ultra night plus 12
291,75 din229,99 din19,17 din/kom
−21%ULOŠCI HIGIJENSKI NIGHT NATURELLA 14/1
289,99 din229,99 din16,43 din/kom
−21%ULOŠCI HIGIJENSKI NORMAL DUO NATURELLA 20/1
289,99 din229,99 din11,50 din/kom
−21%ULOŠCI HIGIJENSKI MAXI DUO NATURELLA 16/1
289,99 din229,99 din14,37 din/kom
−21%ULOŠCI HIGIJENSKI NORMAL PLUS DUO NATURELLA 18/1
289,99 din229,99 din12,78 din/kom
−21%PERSIL PWD UNIV.300G 4 PRANJA
289,99 din229,99 din766,63 din/kg
−21%SOS ZA PSE ĆURETINA 4X100G MY LOVE
289,99 din229,99 din574,98 din/kg
−21%SOS ZA PSE GOVEDINA 4X100G MY LOVE
289,99 din229,99 din574,98 din/kg
−21%BALZAM ZA KOSU GENO DI OL 500ML LCA
289,99 din229,99 din459,98 din/l
−18%VLAŽNE MARAMICE BABY BAMBOO 80/1
279,99 din229,99 din2,87 din/kom
−18%KAŠICA OD MESA JUN.POVRĆE PAVLAKA NUTRINO 190G
279,99 din229,99 din1.210,47 din/kg
−18%KAŠICA MESO+ĆURETINA+BROKOLI NUTRINO 190G
279,99 din229,99 din1.210,47 din/kg
−18%VOĆNI SOK FRUVITA MANGO,BRESKVE&NIŠTA VIŠE 0.8L
279,99 din229,99 din287,49 din/l
−18%ESENCIJA TESLIĆ 230ML
279,99 din229,99 din999,96 din/l- −18%
ANANAS
279,99 din229,99 din
−17%ŠEĆER SMEĐI DEMERO RETRO 500G
276,00 din229,99 din459,98 din/kg
−16%KRASTAVCI 6-9CM DIJAMANT 670G
275,40 din229,99 din343,27 din/kg
−16%VOĆNI SOK LIFE CRNA RIBIZLA 1L BRIK
274,99 din229,99 din229,99 din/l
−15%FRIGLO BORANIJA ZUTA 900G
269,99 din229,99 din255,54 din/kg- −15%
KOMPOT VIŠNJA BK 680G K PLUS GG
269,99 din229,99 din338,22 din/kg
−15%SOK PARADAJZ LJUTI 0.75L UMK
269,99 din229,99 din306,65 din/l
−13%VOĆNI SOK NEXT PREMIUM MOĆNE BOBICE 1L BRIK
264,99 din229,99 din229,99 din/l
−12%KOBASICA BARENA PILEĆA POLI 260G
259,99 din229,99 din884,58 din/kg
−12%IMLEK ICE MOCHA COFFEE 1L TB EDGE
259,99 din229,99 din229,99 din/l
−12%Imlek ice latteCoffee 1L #9
259,99 din229,99 din229,99 din/l
−10%SOK PARADAJZ LJUTI 1KG MIN
256,41 din229,99 din229,99 din/kg
−10%SOK PARADAJZ BLAGI 1L MIN
256,41 din229,99 din229,99 din/l
−10%DETERDŽENT ZA SUĐE DWL LEMON&LIME SPIN 800ML
254,99 din229,99 din287,49 din/l
−10%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE&BAMBOO SPIN 800ML
254,99 din229,99 din287,49 din/l
−10%DETERDŽENT ZA SUĐE PREMIUM FRESH SENS.SPIN 650ML
254,99 din229,99 din353,83 din/l
−10%POMPA ODMASCIVAC 500ML PUMPICA
254,99 din229,99 din459,98 din/l