Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Tuširanje Beli Mošus Vidal 750 ml

Gel za Tuširanje Beli Mošus Vidal 750 ml
Pakovanje 750 ml 18 prodavnica Barkod 8008970009544
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
333,32 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 399,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
249,99 din336,15 din333,32 din/l
-
249,99 din336,15 din333,32 din/l
-
249,99 din336,15 din333,32 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta269,90 din359,87 din/l+19,91 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta278,00 din370,67 din/l+28,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta279,99 din373,32 din/l+30,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta299,00 din398,67 din/l+49,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta299,90 din399,87 din/l+49,91 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula299,99 din399,99 din/l+50,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu314,99 din419,99 din/l+65,00 din
-
319,99 din426,65 din/l+70,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun319,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača319,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac319,99 din
- Kragujevac · Metro319,99 din
- Niš · Metro319,99 din
- Novi Sad · Metro319,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta327,99 din437,32 din/l+78,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta339,99 din453,32 din/l+90,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd344,00 din458,67 din/l+94,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta349,99 din466,65 din/l+100,00 din
-
Aleksandrović4 prodavnice: 349,99 din · Negotin, Jabukovac349,99 din466,65 din/l+100,00 din
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb349,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7349,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb349,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68349,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta357,39 din476,52 din/l+107,40 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta399,99 din533,32 din/l+150,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Idea · Roda · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 269,90 | 336,15 |
| 01.09.2026. | 269,90 | 336,15 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VIDAL KUPKA 750ML MOSUSAleksandrović
- GEL ZA TUSIRANJE VIDAL BELI MOSUS 750MLAroma, City
- PENA ZA KUPANJE VIDAL MOSUS 750mlCash & Carry Plus
- VIDAL pena za kup. White Musk 750mldm
- VIDAL PENA KUP.MOSUS 750MLEuroprom
- PENA TUŠ MOŠUS VIDAL 750ML SARIdea, Mercator, Roda
- VIDAL SG 750ML MOSUSMedius
- 750ML VIDAL SG-MOSUSMetro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l






