Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.816 sniženja · 16 novih danas · 55 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−23%KOKTEL KAMIKAZE 4% MIX 0.33L
194,99 din149,99 din454,52 din/l
−23%KOKTEL SEX ON THE BEACH 4% MIX 0.33L
194,99 din149,99 din454,52 din/l
−23%KOKTEL GIN PASSION FRUIT 4% MIX 0.33L
194,99 din149,99 din454,52 din/l
−23%VOĆNI NAPITAK CUBE BY TUBE JABUKA 1.5L BRIK
194,99 din149,99 din99,99 din/l
−23%Mix Gin & mango 0.33l. 4%
194,99 din149,99 din454,52 din/l
−21%BRIJAČ ŽENSKI MISS SOLEIL BIC
189,99 din149,99 din15,00 din/kom
−21%SOK PRIRODNI ŠARGAREPA OLYMPUS 250ML
189,99 din149,99 din599,96 din/l
−21%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
189,99 din149,99 din499,97 din/kg
−21%Puder za bebe plavi 90g NEVENA
188,70 din149,99 din1.666,56 din/kg
−19%BOMBONE GUMENE BURGER TROLLI 50G
184,99 din149,99 din2.999,80 din/kg
−19%KREMA ZA BRIJANJE PALMIRA 65ML
184,99 din149,99 din2.307,54 din/l
−19%SAPUN GLICERINSKI BOR ALBUS 120G
184,99 din149,99 din1.249,92 din/kg
−19%SAPUN GLICERINSKI RUBIN ALBUS 120G
184,99 din149,99 din1.249,92 din/kg
−19%VOĆNI DEZERT POUCH NUTRINO 100G
184,99 din149,99 din1.499,90 din/kg
−19%VOĆNI DEZERT JAB.BRESKVA BAN. + ŽIT. NUTRINO 100G
184,99 din149,99 din1.499,90 din/kg
−19%VOĆNI DEZERT JAB.KRUŠ. I BRESKVA NUTRINO 100G
184,99 din149,99 din1.499,90 din/kg
−19%VOĆNI DEZERT JAB.BANA.KEKS NUTRINO 100G
184,99 din149,99 din1.499,90 din/kg
−19%VOĆNI DEZERT BAN.JAB. ŠLJI. I PIRINAČ NUTRINO 100G
184,99 din149,99 din1.499,90 din/kg
−19%VOĆNI DEZERT BANANA JAB.BAN. I KEKS NUTRINO 100G
184,99 din149,99 din1.499,90 din/kg
−19%ČIPS REBRASTI PAPRIKA CHIPS WAY 150G
184,99 din149,99 din999,93 din/kg
−19%ČIPS TZATZIKI CHIPS WAY 150G
184,99 din149,99 din999,93 din/kg
−19%ČIPS REBRASTI KEČAP CHIPS WAY 150G
184,99 din149,99 din999,93 din/kg
−19%CACANSKI CHIPS PEKARSKI CHILLI 150G
184,99 din149,99 din999,93 din/kg
−17%VLAŽNE MARAMICE BABY BADEM VIOLETA 56/1
179,99 din149,99 din2,68 din/kom
−17%SMRZNUTO POVRĆE MIX GRAŠAK-ŠARGAREPA FLORA 400G
179,99 din149,99 din374,98 din/kg
−17%JOGURT GRČKI DUKATOS BADEM PISTAĆ 400G
179,99 din149,99 din374,98 din/kg
−17%JOGURT GRČKI DUKATOS VIŠNJA VANILA 400G
179,99 din149,99 din374,98 din/kg
−17%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FRIKOM 400G
179,99 din149,99 din374,98 din/kg
−17%CARNEX PILINO PILECA VIRSLA 205G
179,99 din149,99 din731,66 din/kg
−17%AXEL krema za ciscenje 0500
179,99 din149,99 din299,98 din/l
−17%BRIJAČ XTREME3 ULTIM PLUS KARTELA W
179,99 din149,99 din
−14%SMRZNUTO POVRĆE KUKURUZ ŠEĆERAC FLORA 400G
174,99 din149,99 din374,98 din/kg
−14%Keks GALEB COOKIES cokolada 0145 Pionir
174,99 din149,99 din1.034,41 din/kg
−14%SABACKI JOGURT 2.8%mm 1kg PET
174,99 din149,99 din149,99 din/kg
−14%MINERALNA NEGAZIRANA VODA EVIAN 0.5L
174,99 din149,99 din299,98 din/l
−14%PAPRIKA MLEVENA LJUTA ALEVA 50G
174,97 din149,99 din2.999,80 din/kg
−12%BRIJAČ ŽENSKI XTREME 3 BEAUTY WILLKINSON
169,99 din149,99 din
−12%LEDENI ČAJ FUZE TEA ŠUMSKO VOĆE 1,5L
169,99 din149,99 din99,99 din/l
−12%LEDENI ČAJ FUZE TEA LIMUN 1,5L
169,99 din149,99 din99,99 din/l
−12%LEDENI ČAJ FUZE TEA BRESKVA I RUŽA 1,5L
169,99 din149,99 din99,99 din/l
−12%LEDENI ČAJ FUZE TEA STRAWBERRY MELON 1.5L
169,99 din149,99 din99,99 din/l
−12%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FLORA 400G
169,99 din149,99 din374,98 din/kg
−12%SMRZNUTO POVRĆE MEKSIČKI MIX FLORA 400G
169,99 din149,99 din374,98 din/kg
−12%JOGURT PROBIOTIK MLEKARA ŠABAC 1%MM 1KG PET
169,99 din149,99 din149,99 din/kg
−12%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1KG TT
169,99 din149,99 din149,99 din/kg
−12%ZOTT PROTEIN PUDING 200g VANILA
169,99 din149,99 din749,95 din/kg
−12%ZOTT PROTEIN PUDING 200g SCHOCO
169,99 din149,99 din749,95 din/kg
−12%KROKETI ZA MAČKE RIBA 400G KITTY
169,99 din149,99 din374,98 din/kg