Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−26%Bombone Butter Candies Pionir 100 g
94,99 din70,00 din700,00 din/kg
−24%Ledeni Čaj Rock Lemon Ice 0,5 l
92,19 din70,00 din140,00 din/l
−22%Salvete Prem Bela 3Sl 30/1 Natur
89,99 din70,00 din2,33 din/kom
−17%Štapići Integralni Čili Biogric Om Made 70 g
84,04 din70,00 din1.000,00 din/kg
−12%Next Classic Breskva 0,33 l
79,44 din70,00 din212,12 din/l
−48%Dodatak za Testeninu 4 Sira Aleva 36 g
135,99 din70,99 din1.971,94 din/kg
−44%Pašteta od Tune 95 g Adria Mare
127,69 din70,99 din747,26 din/kg
−42%Pašteta od Tune sa Kukuruzom Patelina 60 g
121,53 din70,99 din1.183,17 din/kg
−37%Pašteta Riblja sa Povrćem Neoplanta 75 g
112,78 din70,99 din946,53 din/kg
−36%Pileca Pasteta 95 g Poli Gourmet
111,37 din70,99 din747,26 din/kg
−23%Energetsko Piće Booster 0,5 l
92,99 din71,69 din143,38 din/l
−15%Mleko za Kafu 10x10 g Zott
84,99 din71,99 din719,90 din/kg
−9%Začin za Krompir Dijamant Način 25 g
79,99 din72,99 din2.919,60 din/kg
−9%Grill Zacin 25 g Dijamant
79,99 din72,99 din2.919,60 din/kg
−16%Nectar Ice Tea Breskva 0,5 l PET
87,99 din74,29 din148,58 din/l
−16%Nectar Ice Tea Sumsko Voce 0,5 l PET
87,99 din74,29 din148,58 din/l
−32%Vlazne maramice 20/1 FRESH make up sa AKTIVNIM UGLJEM
109,99 din74,99 din3,75 din/kom
−32%Vlazne maramice 20/1 FRESH make up sa HIJALURON.KISELINOM
109,99 din74,99 din3,75 din/kom
−29%Pašteta Pileća Pikant Carnex 75 g
104,99 din74,99 din999,87 din/kg
−29%Pivo Nektar Blue 0,5 l Limenka
104,99 din74,99 din149,98 din/l
−19%Pašteta Pileća Carnex 75 g
92,99 din74,99 din999,87 din/kg
−17%Žica za Suđe Top Star 2/1
89,99 din74,99 din37,50 din/kom
−17%Pivo Bezalk. Fresh Malina&Borovnica 0,33 l Limenka
89,99 din74,99 din227,24 din/l
−17%Palenta Kukuruzna sa Ajvarom Dr. Oetker 55 g
89,99 din74,99 din1.363,45 din/kg
−17%Razano brasno 500g #12 Vega Razeno
89,99 din74,99 din149,98 din/kg
−12%Kolač Krofna Tirple Choco Jaffa 58 g
84,99 din74,99 din1.292,93 din/kg
−12%Keks Rum Kasato 120 g Banini
84,99 din74,99 din624,92 din/kg
−12%Keks Kokos Rum Kasato 120 g
84,99 din74,99 din624,92 din/kg
−12%Kiselo Mleko Dukat 3,2% mm 400 g Čaša
84,99 din74,99 din187,48 din/kg
−12%Snack Choko 27 g Milka
84,99 din74,99 din2.777,41 din/kg
−12%Masline Zelene BK 170 g Garden Good
84,99 din74,99 din441,12 din/kg
−6%Jogurt Probiotik Balans 330 g TT
79,99 din74,99 din227,24 din/kg
−6%Milk Shake Moja Kravica Vanila 235 ml
79,99 din74,99 din319,11 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Keks 235 ml
79,99 din74,99 din319,11 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Jagoda 235 ml
79,99 din74,99 din319,11 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Ćiribuć 235 ml
79,99 din74,99 din319,11 din/l
−57%Čoko Jaje Girls 20 g Zaini
174,99 din75,00 din3.750,00 din/kg
−57%Čoko Jaje Boys 20 g Zaini
174,99 din75,00 din3.750,00 din/kg
−53%Keks Duofil Kakao i Narandža Štark 135 g
159,99 din75,00 din555,56 din/kg
−46%Čokolada Love You Duo Jagoda 80 g SL
139,99 din75,00 din937,50 din/kg
−37%Hrana Mač Sos Steril Zec 100 g Mon
119,99 din75,00 din750,00 din/kg
−35%Hrana Mač Exel Pašteta Los 100 g Mon
114,99 din75,00 din750,00 din/kg
−32%Čips Hand Cook Bbq&Med 100 g Hrusty
109,99 din75,00 din750,00 din/kg
−31%Gumeni Mix 80 g Kervan
108,24 din75,00 din937,50 din/kg
−27%Voćni Napitak Voćne Kapi Jabuka 1 l Brik
103,12 din75,00 din75,00 din/l- −23%
Krem Bananica Bananita 255 g Čokolend NNC
97,99 din75,00 din294,12 din/kg
−21%Čokolada ML Nelino Kikir 60 g Nelli
94,99 din75,00 din1.250,00 din/kg
−16%Energetsko Piće Booster 0,25 l
89,99 din75,99 din303,96 din/l