Cene → Akcijski katalozi → Maxi Online
Maxi Online: akcije ove nedelje
823 sniženja · 10 novih danas · 208 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−25%ENERGETSKO PIĆE MONSTER ROSSI ZERO 0.5L
179,99 din134,99 din269,98 din/l
−25%ENERGETSKO PIĆE MONSTER WHITE ZERO 0,5L
179,99 din134,99 din269,98 din/l
−25%Spanac Maxi pijaca 300g
199,99 din149,99 din499,97 din/kg
−25%TESTENINA CANNELLONI BARILLA 250G
399,99 din299,99 din1.199,96 din/kg
−25%SOS BASILICO BARILLA 400G
399,99 din299,99 din749,98 din/kg
−25%SOS BOLOGNESE BARILLA 400G
399,99 din299,99 din749,98 din/kg
−25%SOS ARRABBIATA BARILLA 400G
399,99 din299,99 din749,98 din/kg
−25%ULJE OD KOŠTICE GROŽĐA OLITALIA 500ML
719,99 din539,99 din1.079,98 din/l
−25%MLEKO SVEŽE MOJA KRAVICA D3 968ML PET
158,99 din119,99 din123,96 din/l
−24%BIBER MLEVENI BELI C 20G
151,99 din114,99 din5.749,50 din/kg
−24%wasa DELIKATESS dvopek 270g
329,99 din249,99 din925,89 din/kg
−24%ČOKOLADA MLEČNA ALPINE MILKA 190G
379,99 din289,99 din1.526,26 din/kg
−24%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 190G
379,99 din289,99 din1.526,26 din/kg
−24%Usitnjeno mesano meso 500g
379,99 din289,99 din579,98 din/kg
−24%TESTENINA PENE MINI RIGATE BARILLA 500G
261,99 din199,99 din399,98 din/kg
−24%ULJE MASLINOVO EXTRA VIRGIN FRANTOL CARAPELLI 1L
1.570,00 din1.199,00 din1.199,00 din/l
−23%BISKVIT KOMADIĆI ČOKOLADE SOFT KING 160G
299,99 din229,99 din1.437,44 din/kg
−23%TESTENINA ŠPAGETE INTEGRALE N.5 BARILLA 500G
299,99 din229,99 din459,98 din/kg
−23%TESTENINA FARFALE BARILLA 500G
299,99 din229,99 din459,98 din/kg
−23%TESTENINA TORTIGLIONI BARILLA 500G
299,99 din229,99 din459,98 din/kg
−23%SOS PESTO ROSSO BARILLA 200G
599,99 din459,99 din2.299,95 din/kg
−23%SOS PESTO RICOTTA E NOCI SICILIANA BARILLA 190G
559,99 din429,99 din2.263,11 din/kg
−23%ČIPS CLASSIC CHIPS WAY 90G
129,99 din99,99 din1.111,00 din/kg
−23%PESTO PISTACHIO 190G BARILLA
479,99 din369,99 din1.947,32 din/kg
−23%TUNA SALATA MEXICANA RIO MARE 160G
427,99 din329,99 din2.062,44 din/kg
−23%JOGURT DUKAT 2.8%MM 1KG
181,49 din139,99 din139,99 din/kg
−23%Salata iceberg 200g
154,99 din119,99 din599,95 din/kg
−23%Salata Kapri 200g
154,99 din119,99 din599,95 din/kg
−23%Salata Calabria 200g
154,99 din119,99 din599,95 din/kg
−22%BISKVIT KOMADIĆI CRNE ČOKOLADE SOFT KING 160G
295,99 din229,99 din1.437,44 din/kg
−22%BISKVIT TRI VRSTE ČOKOLADE SOFT KING 160G
295,99 din229,99 din1.437,44 din/kg
−22%Luk crveni domaci
89,99 din69,99 din
−22%KEKS INTEGRALNI CLASSICO GRANCERALE 250G
179,99 din139,99 din559,96 din/kg
−22%SUPA BISTRA ŠVAJCARSKA MAGGI 49G
166,99 din129,99 din2.652,86 din/kg
−22%KAFA MLEVENA JUBILARNA FRANCK 250G VAKUM
575,99 din449,99 din1.799,96 din/kg
−22%KOKTEL VODKA SMIRNOFF ICE 5% 0,275L
188,99 din147,99 din538,15 din/l
−21%VINO CRVENO MAESTRO PRIMITIVO 0.75L
1.269,00 din999,99 din1.333,32 din/l
−21%NAPITAK OD BADEMA ALPRO 1L
430,99 din339,99 din339,99 din/l
−21%DVOPEK GRANETTI INTEGRALI BARILLA 280G
429,99 din339,99 din1.214,25 din/kg
−21%VOĆNI NAPITAK NEXT LEMONADE LIMUN JAGODA 1,25L PET
138,99 din109,99 din87,99 din/l
−21%FRANK CAPPUCCINO 18,5g NUGAT
57,99 din45,99 din2.485,95 din/kg
−21%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA 20%MM 400G
188,99 din149,99 din374,98 din/kg
−20%MEŠ.PROIZ.KREM ZA KUVANJE POLIMARK 200ML
141,99 din112,99 din564,95 din/l
−20%JOGURT PROBIOTIK BALANS 1.5KG PET
237,99 din189,99 din126,66 din/kg
−20%CAPPUCCINO VANILLA FRANCK 18.5G
59,99 din47,99 din2.594,05 din/kg
−20%Krompir beli
74,99 din59,99 din
−20%PIVO NIKŠIĆKO 0.5L LIMENKA
99,99 din79,99 din159,98 din/l
−20%MLEKO UHT ALPSKO PROTEIN 1L
249,99 din199,99 din199,99 din/l